Mēģinām jau pusgadu - vai pamats satraukumam?

29. Jul, 03:25 debesmannaa debesmannaa

Sveikas, mammas! 

Esmu mamma divām nu jau lielām meitām - 14 un 9 gadi- ar vīru jau kādu laiku domājam par trešo mazuli, kamēr vēl neesam sasnieguši vecumu, kad tas nebūtu prātīgi (mums - 33 un 34).

Kopš gada sākuma nelietojam nekādus kontracepcijas līdzekļus, un gada sākumā apmeklēju savu ginekologu, kurš nekādas problēmas nekonstatēja. 

Nu jau pagājis pusgads, bet "rezultāta" nav. Līdz šim par to arī nepārdzīvoju, bet nesen sāku aizdomāties par to, kad būtu jāsāk domāt par to, kāpēc neizdodas? Varbūt vēlamies par ātru? :) 

Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi kādā līdzīgā situācijā? 

MĀMIŅU KLUBA KURSI TOPOŠAJĀM UN JAUNAJĀM ĢIMENĒM

debesmannaa debesmannaa 04. Aug 2020, 13:51

Paldies, meitenes 😀

Elīza Mihailova Elīza Mihailova 30. Jul 2020, 01:23

Pēc savas pieredzes varu teikt ka vajadzīgas ir pārmaiņas, tas laikam kaut ko maina psiholoģiski, kā arī iespringstot var neizdoties. Pirmais bērniņš mums pieteicās pēc 9 mēnešiem. Kur sākumā ļoti iespringām, pēc pusgada sākām domāt ka nav kaut kas kārtībā, tad nācās mainīt vidi atgriezāmies lv, ar to arī vairs tik ļoti nebijām domās par bērniņu un hops pēc mēneša pieteicās mazulītis. Ar otro bērniņu gāja mazliet raitāk, bet arī nomainījās vide. Otrs bērniņš pieteicās pēc 4 mēnešiem, vīrs bija prom komandējumos pa nedēļas vidu un tad ar pirmo bērniņu aizbraucām kā uz brīvdienām pie viņa padzīvoties. Tad arī pieteicās otrs bērniņš.

Madara.mo Madara.mo 29. Jul 2020, 23:18

Sveiki, arī mums ar vīru bija liela velme pēc otra bērniņa, bet laiks gāja un dabiski mums nu nekas nesanāca, kad bija pagājuši 4 gadi, nolēmām rīkoties. Uzmeklēju ļoti labu ārstu un sākām izpēti un analīzes, lai atrastu iemeslu. Atklājās endometrioze II stadijā, kas iespējams kavēja dabisku grūtniecības iestāšanos. Izoperēja un visas cerības kad pusgada laikā palikšu stāvoklī, bet atkal nekā. Ārsts jau bija mūs iesaistījis mākslīgās apaugļošanas programma, kā otro variantu. Un nu mēs kuru katru brīdi gaidām mūsu brīnumus, viss process noritēja ļoti veiksmīgi, laikam tā tam bija jānotiek.
Lai veicas!