Matu griešana

13. May, 10:21 mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija)

Sveikas, meitenes! :) Es ļoti gribētu uzzināt max daudz viedokļu par šādu tēmu: matu griešana grūtniecības. Zinu, jau zinu - nav ko domāt muļķības un klausīties tantēs. Ar prātu to saprotu. Bet, kādēļ satraukums: šī man ir otrā grūtniecība. Esmu tikai 8 nedēļā. Pirmaja grūtniecībā gan griezu,gan krāsoju matus, adīju, ap 35 ned.iegādājāmies gultiņu, ratiņus (kuri, protams,tika arī tukši pastumdīti), drēbītes, utt... Sanāca tā, ka 38 ned.mazo zaudēju. Esot bijusi īsa nabas saite, nenofiksēja, un sapinās. Skaties kā gribi - darīju VISU to, ko tantes iesaka nedarīt, un... iznākums ir tāds, kāds ir. Tagag atkal gaidu mazo, par ko ļoti priecājamies, un nepaspēju aiziet pie friziera pirms tam :D Esmu bikiņ noaugusi :D :D :D Un, nevarot izslēgt no savas pieredzes iepriekšējo nelaimi, tomēr šaubos, vai nu iet, vai neiet... Es tikai gribu dzirdētu jūsu viedokļus :) Liels PALDIES! Turaties! :)

😀 Paldies tev 😀 Tieši tā, ar katru dienu esmu arvien pārliecinātāka, ka viss būs kārtībā 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 13. May 2014, 23:21 jaukuminz

Paldies, Jaukumiņ,par uzmundrināšanu 😀 Saprotu, ka medicīniski tas nekādi nav saistīts, bet k-kas pārāks par zinātni un medicīnu, k-kādi augstāki spēki jeb enerģija, kas arī darbojas. Bet laikam jau iešu sapucēties 😀