Kādus vitamīnus grūtniecības laikā

13. Dec, 07:48 Kacis Kacis

Kādus jūs lietojat? Ko dakteri iesaka? Es sākumā folskābi lietoju un Elevit vitamīnus, bet no tiem slikti bija. Pārgāju uz Pregnaceare, plus Nateo Dvitamīnu lietoju 5us pilienus un arī kalciju klāt. Domāju varbūt vēl kaut ko vajag?

Kacis Kacis 15. Dec 2017, 14:58 Evitta07

Viena pile ir stipri par maz. Mana ārste stāstija jaunākās vadlīnijas, tagad arī zīdaiņiem un bērniem vajadzīgās devas ir pārskatītas.Ja kādreiz teica,ka pietiek ar 500sv dienā tagad iesaka 1000 vai pat 2000. Pieaugušajiem visus 3000 un 4000sv dienā. Tā kā grūtniecēm vajadzīgs vairāk, tāpēc mana daktere ieteica 5us piienus tieši forte, kur vienā pilienā 1000sv.
Pagaidām ar dzelzi ir ok, daudz ēdu zaļo lapu salātus un arī sarkanā gaļa un pat aknas prasas, domāju kādu laiku vēl nedzert.Sākšu tikai tad,kad rezerves galīgi sakritīsies.

Evitta07 Evitta07 14. Dec 2017, 09:51

Es arī lietoju pregnacare un nateo d vitamīnus bet daktere teica lai lietoju pa vienam pilienam diena. Pagaidām neko citu nedzeru. Mēneša beigas jāveic analīzes dzelzij tad redzes vai ir normas līmeni, ja ne tad dzelzs būs jāsāk dzert