Jautājums pieredzējušām māmiņām.

24. Feb, 01:31 miljonāre miljonāre

Labdien, mīļās dāmas. Vēlējos, lai padalaties pieredzē. Es savu pirmdzimto gaidu uz septembri. Zinu, ka tas ir tālu un vēl daudz laiks priekšā, bet man gribētos zināt kā jums liekas, ņemot vērā, ka pēc rudens nāk ziema, tad cik cm aptuveni ir jābūt ratu kulbiņai? Lai ziemas laikā varu sapaunāt un ērti ielikt bēbi, lai viņam nekas netraucētu. Esmu pati jau nolūkojusi vairākus variantus, bet vairāk sliecos uz tādiem, kam vizuāli tā ratu kulba ir diezgan maza. Piemēram, Roan Marita, Balilla firmas rati. Kāds ir jūsu viedoklis? :)

miljonāre miljonāre 26. Feb 2015, 10:49

Liels paldies par atbildēm, tiešām noderēja šī informācija. Noteikti ņemšu vērā. 😀

miljonāre miljonāre 24. Feb 2015, 14:23 kas_tas_tads

Mēs abi esam gari, ja tā varētu teikt. Man ir 1,71 m, draugam 1,83 m, ja pareizi atminos. Tādēļ domāju, ka laikam mazā kulbiņa nederēs..

kas_tas_tads kas_tas_tads 24. Feb 2015, 13:47

Cik jūs paši ar vīru esiet gari? Mēs - virs vidējā. Un mūsu augusta bēbis garš jau piedzima. Vēl jau pāris mēnešus viņam kulbā jāguļ. Jau tagad garums ap 73 cm plus kombinzons un aitas vilnas maiss siltumam. Tā ka priecājos, ka mums liela kulba.
Bet gan jau kaut ko ar mazu kulbu arī varētu izdomāt. Svarīgi jau arī, lai ratiņi tev patiktu un būtu parocīgi.