Jauktā barošana

09. Jan, 04:09 Imnotsugar Imnotsugar

Sveiki! Vai varat, lūdzu, padalīties pieredzē mammas, kuras baro gan ar krūti, gan maisījumu, kāds jums bija ēšanas režīms? Kas to palīdzēja izveidot-ārsts, zīdīšanas konsultants vai pašas uztaustījāt kā labāk? Man mazulim ir 6 nedēļas. Pēc pirmajām dzīves 10 dienām pie ārsta sverotoes uzzinājām, ka joprojām nav dabūjis atpakaļ dzimšanas svaru, tātad man piena nebija tik daudz, cik vajadzētu, pie aicināju konsultantu, svērām pamperus, devām krūti un maisījumu, ik pa laikam maisījuma devās samazinājām, pamperu svars nekad nebija vidējā normā, vienmēr mazāks,bet mazulis pats svarā ņēmās labi. Tikai mūsu ēšanas režīms ir pilnīgs haoss, karājas pupā visu laiku, tad ēd, tad mierinās, tad aizmieg un guļ un krūti neatlaiž, knupis riebjas,pēc pudelītes vienmēr gauži raud, jo grib vēl (ik pēc 3h dodu 20-30 ml maisījuma, pārējo laiku krūts). ĢĀ ļoti šāds nerežīms nepatika, lai arī 6 nedēļās pieņēmies par 1 kg, teica, lai beidzu mocīties un dodu krūti un 100 ml maisījuma, cik izēd, tik izēd. Mājās pamēģinājām, izēda visus 100 ml!!! Un pirmo reizi pēc pudeles nevajadzēja uzreiz atkal pupu, bija tik smaidīgs un priecīgs, ka es biju šokā, ka varbūt pirms tam viņu visu laiku varbūt biju badinājusi. Kaut arī tagad liekas, ka ir baigais lēciens no 30 ml uz 100 ml. Vakarā, kad bija pudeles laiks, izēda 30 ml un vairs negribēja. Bail arī pazaudēt pilnībā krūts barošanu, bet pie krūts gan viņš tāpat grib būt visu laiku. Hatoski varbūt rakstu, bet tāds haoss ir mana galvā, es vairs nesaprotu kā manam bērnam būtu labāk... Gribas paklausīties kādu reālu pieredzi no mammām, kas baro jaukti, jo man pazīstamo vidū tādu nav. Kāds jums bija ēšanas režīms, cik bieži, ilgi devāt krūti, vai ātri piens no krūtīm pazuda? Vai centaties nedot arī krūti ātrāk kā pēc 3h?Visiem šķiet nenormāli, ka mazais pie krūts tusē visu laiku. Un es tagad vairs nesaprotu, cik tad optimāli būtu dot tagad maisījumu ik pēc 3h. Ārsts gan teica, ka bērns neparedisies, ēdis, tik, cik pašam vajadzēs. Esmu sverusi arī bērnu pēc katras krūts reizes, lai mēģinātu saprast, cik ir krūtis, bet tas bija briesmīgs stress gan man, gan bebim, to darīju pirms konsultantes palīdzības, tad it kā katrā krūtī bija tik ap 20 - 30 ml, it kā.. Naktīs maisījumu nedodu, tikai krūti. Lūdzu, nenosodiet, jo pati sevi šaustu, ka es kā mamma nejūtu- kā būtu labāk.