grūtnieču vitamini...

27. Sep, 05:18 santaaa03 santaaa03

Sveiki! Es gaidu bērniņu un man daktere ieteica lietot grūtnieču vitamīnus "Elevit" bet no citiem cilvēkiem esmu dzirdējusi ka nav labi ka vitamīnus lieto,tādēļ gribu zinat ari kada cita viedokli.. rakstat ja kāda ir lietojusi un padalaties pieredze.

01. Oct 2013, 18:08

šajā grūtniecībā lietoju sākumā, tad pārtraucu, jo bija vasara un ļoti daudz ēdu ogas, augļus, nejutu vajadzību, jutos labi.
Tagad (7. mēnesī) uztaisīja analīzes un vajadzēs padzert dzelzi un arī magniju, jo kājas nedaudz rauj krampjos šad tad un dzelzs trūkums jānovērš.

iesaku tev lietot Pregnasan vitamīnus, tie man liekas visdabīgākie no visiem, un ir mūsu LV ražojums 😀
un tagad jau uz ziemu vajag, jo nevar ar pārtiku vairs tā uzņemt.

Elīna03 Elīna03 01. Oct 2013, 10:57 agilee

Man vispār tas liekās neapdomīgi uzskatīt, ka visu var uzņemt ar pārtiku.Neesi jau tikai par sevi atbildīgs..

Elīna03 Elīna03 01. Oct 2013, 10:13 pienene28

muļķības par to svaru.es lietoju plānojot bērniņu un grūtniecības laikā, svars bija normāls 3.6kg Svars bērniem nāk klāt, ja ēd sadumus un modificēto pārtiku vairumā.

Elīna03 Elīna03 01. Oct 2013, 08:57 Lerasssa

Pagājušajā gadsimtā pārtika nebija tik modificēta.Nevar uzņemt visus vajadzīgos vitamīnus ar Rimi vai Maksimā pirktu pārtiku. Jā, organisms uzsūc sliktāk šos vitamīnus, bet tie ir vajadzīgi vismaz pirmajos mēnešos! 😀

Elīna03 Elīna03 27. Sep 2013, 20:46

Par Elevit gāja runa, jo tur it kā esot krāsvielas klāt, vitamīni dzeltenīgā krāsā.Sastāvs ir tāds pats kā citiem, pati dzēru un biju apmierināta, joprojām dzeru, jo baroju mazulīti ar krūti.Uzskatu, ka tas ir ļoti bezatbildīgi izlemt, ka nedzersi, jo nevari 100% visas vajadzīgās vitamīnu grupas uzņemt ar pārtiku.Neesmu vēl dzirdējusi nevienu gadījumu, ka kādam bebim būtu vitamīni kaitējuši.