dodiet padomu lūdzu

16. Sep, 11:26 gintastrunga gintastrunga

es kopš 4 gadu vecuma slimoju ar eilepsiju. kad pienāca tīņu gadi bija apmēram atrastas piemērotākās zaales.
taa dzivoju tālāl.
tad 21 gaa vecumā paliku stāvoklī ar pirmo bērniņu.,ļoti baidijos vai nebūs problēmas grūtniecibas laikaa ar lēkmēm,un vai berniņām nekas nebūs pēctam!!!
bet piedzima vesela meitenite 3890g un 57cm gara. un paldies dieviņam vis ir labi. ir aktīvs un dzivespriecīgs berniņš.
bet tagat palika 24 gadi un esmu stavokli ar otru mazuliti.,saaku lietot vitaminus specialus kuros ir sakombineti visi vitamini kas vajadzigi.
tad uznaca lekmes kas nebija bijusas jaw 2 menesus pirms tam., un newaru saprast no ka atkal uzsaakaas? varbut ka no vitaminiem,varbut no parmainam organismaa?! nezinu,un nezinu ko domat un baidos tagat.
esmu apmeram 6 nedeļā un pie arsta iesu 1 oktobrii lai noskaidrotu visu precizi. un ludzu dievu lai grutnieciba noritetu labi.

gintastrunga gintastrunga 16. Sep 2014, 17:31 annijalise

ari taisnība tev ir jā. brīžiem kad kkas naw ta kā vajadzetu tad liekas ka trukst kkas,bet pašas nemaz iisti nezinam ko vajag un ko nee. tapēc tiešām labāk uztaisīšu analīzes,jo varbut tik tiesam man sie vitamini vnk naw organismam vajadzigi.
bet vienigais varbut ka tiesi par to Folskābi runājot,tā itkā samazinot risku par slimibu iedzimtibu vai parmantošanu.par to jaw man ir lielākaas bažas.
jo tomer mes tacu katra velamies lai musu bernins butu vesels gan nakot pasaulee gan talaak nakotnee.

gintastrunga gintastrunga 16. Sep 2014, 17:26 Krista_Pe

atrāk netieku pie daktera jo atrāk man saldū newar pieteikt jo vis aizņemts☹

annijalise annijalise 16. Sep 2014, 12:51

Protams dodies pie ārsta ātrāk, neviens tevi nedzīs prom.
kad es gaidīju 2. meitu no tiem uni vitamīniem vēmu, un man dr. teica ka organismam tos vnk nevajag un nav ko bojāt kuņģi, laikam jau vēl ir pareizi uztaisī analīzes uz vitamīnu daudzumu organismā.
vnk ir jau tā ka musm gribas pārbāzt organismu ar viosko.
galu galā ja mamma ēd labu pārtiku tad organismi būs dabīgi.