Būsim veseli ar dabas veltēm!

14. Dec, 09:45 _Liāne_ _Liāne_

Sveiciens visām superīgajām māmiņām!

Nolēmu dalīties ar savu pieredzi arī ar jums. Man pašai bija lielas veslības problēmas, kuras diemžēl ārsti ar klasisko medicīnu nespēja man palīdzēt. Tā nu es nokļuvu pie foršiem cilvēkiem nutriciologiem. Sākumā sakārtoju savu organismu ar dabīgiem nutrientiem un par bērniem pat nedomāju. Bet kas gan māmiņai ir vissvarīgākais? Protams, lai mazie rausīši būtu veseli. Un tad es uzzināju, kas Coral Club ir daudz dažādi nutrienti, kas palīdz arī akūtās saslimšanās. Pamēģināju, un tas tiešām palīdz. Daudzas māmiņas jau lieto un ir patīkami pārsteigtas. Kādēļ es to visu stāstu? Mani ļoti uzrunāja nutricioloģija un es to sāku mācīties. Arī Stradiņu universitāte piedāvā lekcijas. Te arī viens mazs stāsts no manas pieredzes!

Turpinot Ibumetin (ibuprofen) tēmu... Arī es biju no tām mammām, kas daudz neiedziļinājās un devu saviem bērniem šo sīrupiņu. Sāp galva? Sāp vēders? Temperatūra? Še dzer! Šobrīd, kad par to domāju, man iet šermulis caur kauliem. Jā, sāpes tas noņem, bet ko nodara aknai un citiem orgāniem? Bet, protams, es nevienu nenosodu, jo mēs tak gribam tikai labu. Gribam, lai mūsu bērni jūtas labi un ir veseli. Un īstenībā, lielākā daļa jau arī nezina citu veidu. Zinu mammas, kas pie augstas temperatūras dzesē ar vēsā ūdenī samitrinātu dvieli. Noteikti ir arī citas metodes. Arī es esmu atklājusi dabas produktus, kas efektīvi palīdz šādās situācijās. Vairākas reizes pašai ir bijusi neliela temperatūra, un tad lieliski palīdz silts, koncentrēts koraļļu ūdens. Tas ir sārmains un minerāliem bagāts. Sārmainā vide nepatīk baktērijām un vīrusiem. Un tad vienu piektdienas rītu mana meita Anna (10 gadi) piecēlās ar 39 temp. Protams, sataisīju koraļļu ūdeni un pie tik augstas temperatūras iedevu vēl H500, kas ir ļoti spēcīgs antioksidants un kavē brīvo radikāļu postošo darbību. Pēc aptuveni 30 min Anna jutās daudz labāk un temperatūra vairs nebija. Noteikti ir daudz veidu kā palīdzēt sev un saviem mīļajiem dabīgi, saudzējot savu organismu! Esiet veseli un saudzējiet savu ķermeni! ?

Mūsu pulciņā ir arī vairāki ārsti, kas lieliski pārzin cilvēka organismu un tā procesus!

Ja vēlies ko uzzināt vairāk, droši sazinies ar mani

liene.ansberga@gmail.com

mob. 22063431