Atopiskais dermatita - alergija!!!

23. Sep, 11:43 argo argo

Sveikas mamiñas!!! Manam mazulitim ir 1.2 men, kadu laicinu atpakal uz kermena un roku locitavu, kaju locitavu iekspuses paradijas sarkani, sausi pleki, arsts noteica diagnozi - atopiakais dermatits, ieteica arstet ar hormonu smeri un vel kaut kadam zalem, esmu diezgan skeptiska pret zalem tapec devamies vel pie homeopata, vins izrakstija graudinus un teica, kad nekas traks neesot, ieteica ieverot dietu, un viss paries pats no sevis. Kadai ir lidziga problema bijusi???? Ka arstejat vai nearstejat, interese ari citu arstu viedokli????? Ko darit????

argo argo 07. Oct 2015, 21:06 ieva.putrale

Izvairities no sarkanajiem darzeniem - burkani, tomati, no augliem un ogam, kas satur C vitaminu, olu tikai cepta veida, labak alergiskiem berniniem ir trusa gala, protams, medus, zivis tikai baltas, no ikriem jaizairas. Mes izsledzam C vitaminu saturosus produktus, jo man bija aizdomas uz tiem un pagaidam viss pariet. Cik es esmu lasijusi un interesejuesies par atopisko dermatidu, tad tas neesot muzigs, tas pariet, jo bernins aug un viss mainas. Mans ieteikums ticet galvenais maminas ticiba, kad viss bus labi!