2016. gada augusta mazulisi

10. Jan, 02:55 Sheridana Sheridana

Sveikas! Iepazisimies un dalisimies izjutas gaidot musu augusta mazos punca iemitniekus.

Sheridana Sheridana 01. Feb 2016, 19:32

Sveikas. Esiet stipras un rupejieties par sevi. Es diemzel savu mazuliti Zaudeju....

Sheridana Sheridana 26. Jan 2016, 18:02

es nezinu veestuli privati man liekas nevar nosuutiit, atliek gaidiit kad apstiprinas, ja nosutiji pieteikumu.

Sheridana Sheridana 20. Jan 2016, 22:45

man par laimi gan nav jaaskraida uz wc 😀

Sheridana Sheridana 17. Jan 2016, 06:29

Man par laimi nelabums nav un nebija bet esmu kko dzirdejusi par baltmaizes gabalinu vai sausiniem, ka var palikt zem meles gabalinu

Sheridana Sheridana 13. Jan 2016, 16:29

es atkal kaut kaa uz zupaam, ja slinkums vaariit tad vispar neko nemaz negribas un kko tikai uzknaabaaju ja ir zupa tad eedu un eedu 😀

Sheridana Sheridana 13. Jan 2016, 16:28

man sis bus otrais bernins 😀 😍

Sheridana Sheridana 13. Jan 2016, 16:27

paldies, lai Tev arii jauks sis laiks 😀

es ari ar pirmo grutniecibu visiem bezmaz pazinoju un beigas man taa uzmaniiba taa nogurdinaja ka soreiz arii klusesu maksimali ilgi 😀 zin tikai virs un vaditaja, jo tas vinai vnk ir jaazin 😀

Sheridana Sheridana 12. Jan 2016, 19:26

forsi 😀 man arii nav slikta duusa 😀

Sheridana Sheridana 10. Jan 2016, 15:00

chau chau 😀 tas ilgi gaiditais mirklis nu ir klat kad gan grutniecibas tests ir pozitivs gan ari dakterite apstiprinajusi grutniecibu.
Biju pirmaja vizite. Panema visas nepieciesamas uztriepes, ieteica dzert vitaminus un folijskabi, folijskabi nopirku atseviski jo censos dzert sulas un vitaminus uznemt dabiga veida. Esmu jau septitaja nedela, ieteica jau pierakstities uz usg februari laicigi vienigi taa dakterite ko vina ieteica taja klinika vairs nepienem, ta nu neesmu vel pierakstijusies. Un kaa iet jums?