Vajag padomu par alimentiem!

22. Oct, 07:08

Sveikas! visas jau mazak vai vairak zin manu situaciju,bet tagad jautajums sads..ja berna tevs nav atzinis mazo par savejo,dzimsanas aplieciba ir tuksa aile teva vieta.tevs neliekas ne zinas...velos piedzit alimentus,bet kur lai griezos un kadas man vispar izredzes..jo vins ir vacietis...zvaniju Tukuma vienai advokatei(lai nav jamaksa par konsultaciju :) ) un si teica ka vina ar "arzemniekiem"nenemas un ka alimentus lielus nedabusu,jo lietu izskatis pec musu likumiem un vairak pa 60ls nevaru ceret :( ok, 60.ls ari nauda bet vins oficiali pelna ap 1.500 eiro un aploksne(kuru protams nenems vera ap 2.000 vel klat) vai kadai ir kada pieredze?

22. Oct 2012, 20:30

paldies! 😘

22. Oct 2012, 19:41

smaidiga242-atsuti varbut privati,noderes, 100% uzrakstisu vinai 😀

22. Oct 2012, 19:19

smaidiga242-tad man bus javeic tas DNS analizes....hmm...ok,mes nodosim bet ka vinam panems?liks lidot uz LV?vai mums uz DE?

Man briziem skiet ka es vairak varu uzzinat no sejienes info neka no socialiem un juristiem 😃

22. Oct 2012, 19:13

man vinu izrakstis ara 8 novembri.... un bus tuksa aile teva vieta...

22. Oct 2012, 19:08

Sveikas!
visas jau mazak vai vairak zin manu situaciju,bet tagad jautajums sads..ja berna tevs nav atzinis mazo par savejo,dzimsanas aplieciba ir tuksa aile teva vieta.tevs neliekas ne zinas...velos piedzit alimentus,bet kur lai griezos un kadas man vispar izredzes..jo vins ir vacietis...zvaniju Tukuma vienai advokatei(lai nav jamaksa par konsultaciju 😀 ) un si teica ka vina ar "arzemniekiem"nenemas un ka alimentus lielus nedabusu,jo lietu izskatis pec musu likumiem un vairak pa 60ls nevaru ceret ☹ ok, 60.ls ari nauda bet vins oficiali pelna ap 1.500 eiro un aploksne(kuru protams nenems vera ap 2.000 vel klat)
vai kadai ir kada pieredze?