Gulētiešanas laiks

20. Oct, 10:19

Sveikas! Man radās jautājums par bērniņa gulētiešanas laiku. Nu jau ilgu laiku mana mazā meitiņa uz lielo nakts miegu dodas gulēt ap 23-00, ātrāk nekādīgi nesanāk nolikt, tad nu jautājums, vai tas ir normāli? Esmu dzirdējusi, ka citi bērniņi guļ jau 21-00, bet meitiņa noguļ visu nakti, ir bijušas naktis, kad šad tad pamostas, bet ļoti reti. Man vajag kaut ko mainīt jeb lai viss rit savu gaitu? Paldies!

princesemince princesemince 21. Oct 2012, 10:53

par gulēšanu tumsā un klusumā - ir novērots no citiem bērniem, kam tas iepriekš nav traucējis, augot lielākam viņi saprot "tusiņu" un neguļ vairs troksnī, sāk parādīties grūtības ar aiziešanu gulēt. šis gan izpaliek vecākiem, kuriem bērns vienmēr bijis grūti noliekams gulēt un nekad nav gulējis kā savādāk kā aptumšotā, klusā istabā. starp citu, gulēšanas paradumi un vajadzības ir atkarīgas arī no bērna temperaments, ja reiz nervu sistēma nosaka, ka klusums un aptumšotība ir obligāta nepieciešamība, vecāki var ātrāk prātā sajukt nekā pieradināt bērnu gulēt gaišā, skaļā istabā 😃

princesemince princesemince 21. Oct 2012, 10:48

gulētiešanas laiku vecāki koriģē un nosaka, vadoties no pārējiem dzīves notikumiem, kādiem režīmiem, pēc kuriem visa ģimene dzīvo.
kamēr man bērnam nebija bērnudārza, arī mēs likām gulēt ap 22iem - 22:30, tad pa īstam cēlās no rīta ap 8iem. kad sākās b/d, tad attiecīgi, lai laicīgi paspētu, mainījies arī vakara gulētiešanas laiks, kuru pakoriģēja arī tas, ka pārtrauca diendusu gulēt, laika gaitā bērns tiešām sācis gulēt iet ap 20:30-21:00, nu labi, ne gluži iet, bet mēs viņu virzām uz gulēšanu 😀
jā, mēs esam no vecākiem, kas LIKA un vēl joprojām liek bērnu gulēt, jo mūsu bērns ir tāds, kurš nekad neatzīst, ka nāk miegs, tā vienkārši "neizslēgsies", ja būs pārguris 😀

annijalise annijalise 21. Oct 2012, 08:20

tagad jau daudzām mammām nav ko satraukties, jo taču 28.dat. griezīs pulksteni par stundu atpakaļ.tā ka mammām kurām mazie iet gulēt 23.00. tagad ies pilnīgi ideālā laikā.

annijalise annijalise 21. Oct 2012, 08:17

man meitas jau kopš dzimšanas iet gulēt normālos laikos, tas ir 22.00. abas ir aizmigušas, kaut nekādu iespaidošanu neesmu veikusi, abas guļ telpā kur ir tv, vnk aiziet gulēt un viss.augšā ceļas pl.7.00, ja ir brīvdiena paguļ ilgāk.

21. Oct 2012, 00:57

meita ceļās kā kuro reizi, ilgāk par 10-00 neguļ, citreiz jau ir augšā 0🤓00

21. Oct 2012, 00:30

būs jau jāmēģina, paldies, mīļās!

21. Oct 2012, 00:21

bet agrāk viņai nekad nav traucējusi gaisma vai tas pats TV, neradināju viņu gulēt klusumā un tumsā

21. Oct 2012, 00:15

nu tad beidzot aizmiga 😀
īstenībā tā kā šovakar, tā nav katru vakaru, dažreiz viņa jau sen guļ, pa dienu viņa man arī guļ pat 3x

21. Oct 2012, 00:12

nē, viņa ir manā istabā, mums ir 1 istabas dzīvoklis.

20. Oct 2012, 23:59

nu lūk, mana joprojām neguļ, 23-00 paēda piena maisījumu un tagad stāv kājās un runājās

20. Oct 2012, 23:39

mickyire - būs jau laikam jāmēģina, jo man šķiet, ka 23-00 ir par vēlu.

20. Oct 2012, 23:38

manai meitiņai ir tikai gadiņš

20. Oct 2012, 22:19

Sveikas!
Man radās jautājums par bērniņa gulētiešanas laiku.
Nu jau ilgu laiku mana mazā meitiņa uz lielo nakts miegu dodas gulēt ap 23-00, ātrāk nekādīgi nesanāk nolikt, tad nu jautājums, vai tas ir normāli? Esmu dzirdējusi, ka citi bērniņi guļ jau 21-00, bet meitiņa noguļ visu nakti, ir bijušas naktis, kad šad tad pamostas, bet ļoti reti.
Man vajag kaut ko mainīt jeb lai viss rit savu gaitu?
Paldies!