Vēdera izeja

25. Sep, 04:43 ErikaCircene ErikaCircene

Sveiki, gribēju zināt vai Jums ir bijis tāpat kā manam puikam vai tomēr tas nav īsti labi. Savam 5mēnešus vecajam dēliņam biju iedevusi nogaršot banāniņu, apmēram trīs karotītes, ik pēc divām dienām, vienreiz dienā, kopumā to darījuši esam 3 reizes... Un pienāca diena kakai, bija liela bļaušana, spiežšana, bet beigās bišķiņ piepalīdzot, turot kājiņas pie punča, izdevās kaku dabūt ārā, tad nu puika nomierinājās. Kaka arī bija jaunas nonsitences, tāda jau kā kādam kaķītim, nebija vairs kā biezs kartupeļu biezenis.... Jo, kad viņam sāka parādīties biezais kartupeļu biezenis, pirmajās reizēs arī dēliņš raudāja un bija grūti, bet vēlāk, laikam pierada un viss bija ok, tāpēc domāju, ka ar šo kaku būs tas pats, bet varbūt arī nē? Varbūt tas ir aizcietējums vai vēl sazin kas? Varbūt jātaisa klizmiņa vai kkas cits, bet man negribās, neesmu to darījusi, un ceru, ka nedarīšu. varbūt padalaties ar ieteikumiem vai savu pieredzi, ļoti gribu zināt, kā Jums ir gadījies, jo esmu diezgan nobažījusies.

26. Sep 2012, 13:12

Liels paldies par ieteikumiem, man jau pašai arī liekās, ka tas nav nekas traks un viss nostabilizēsies 😀 Banāns bija gatavs un mīksts, tad jau vaidzētu mīkstināt. Domāju, ka vienkārši iemesls ir jaunais ēdien vēderiņā un bērns pats nesaprot ko darīt un kā rīkoties ar jaunumiem, tapēc arī raud un satraucās...

26. Sep 2012, 13:12

Liels paldies par ieteikumiem, man jau pašai arī liekās, ka tas nav nekas traks un viss nostabilizēsies 😀 Banāns bija gatavs un mīksts, tad jau vaidzētu mīkstināt. Domāju, ka vienkārši iemesls ir jaunais ēdien vēderiņā un bērns pats nesaprot ko darīt un kā rīkoties ar jaunumiem, tapēc arī raud un satraucās...

25. Sep 2012, 16:43

Sveiki, gribēju zināt vai Jums ir bijis tāpat kā manam puikam vai tomēr tas nav īsti labi.
Savam 5mēnešus vecajam dēliņam biju iedevusi nogaršot banāniņu, apmēram trīs karotītes, ik pēc divām dienām, vienreiz dienā, kopumā to darījuši esam 3 reizes... Un pienāca diena kakai, bija liela bļaušana, spiežšana, bet beigās bišķiņ piepalīdzot, turot kājiņas pie punča, izdevās kaku dabūt ārā, tad nu puika nomierinājās. Kaka arī bija jaunas nonsitences, tāda jau kā kādam kaķītim, nebija vairs kā biezs kartupeļu biezenis.... Jo, kad viņam sāka parādīties biezais kartupeļu biezenis, pirmajās reizēs arī dēliņš raudāja un bija grūti, bet vēlāk, laikam pierada un viss bija ok, tāpēc domāju, ka ar šo kaku būs tas pats, bet varbūt arī nē? Varbūt tas ir aizcietējums vai vēl sazin kas? Varbūt jātaisa klizmiņa vai kkas cits, bet man negribās, neesmu to darījusi, un ceru, ka nedarīšu. varbūt padalaties ar ieteikumiem vai savu pieredzi, ļoti gribu zināt, kā Jums ir gadījies, jo esmu diezgan nobažījusies.