urinanalizes.

24. Aug, 05:56

Sveikas maaminas!Taatad man 3.septembrii ir jaabut valeo centra,jaaiznes mazaa urrina analizes :) Mes uz podinja vel nemakam iet... Sakiet ludzu vai es varu savakt urina analizes 2.datumaa vakara? vai tomer jasavac ir no riita?doma taada ka meginasu mazo pacurinat vanna,un tad kkada veidaa savakt :) man mazais vnk celas kkur ap 9.30...un 10.30 jabut jau valeo.... bail ka no riita nepaspeesu savakt,var jau agrak piecelties,bet vakara tas butu ertak.

24. Aug 2012, 22:35

pusīšiem ir vieglāk.
nopiru to maisīņu jāsaka divus, rezervei.
bet pirmo nepareizi pieliku garām gāja. ar otro viss bija oki doki

urīnanalīzēm ir divu veidu trauciņi
mazā meiģene ar specialo korķi var paņemt jebkurā Gulbī pa brīvu ir var urīnu glabāt līdz 24 st
lielāks sarkans trauciņš sterīlais tikai 2h

kopēju no Gulbja mājas lapas
Urīna mikrobioloģiskai izmeklēšanai savāc urīna strūklas vidējo porciju sterilā traukā un 2 stundu laikā nogādā laboratorijā.
Ja to nevar izdarīt, glabā ledusskapī vai savāc speciālā BD VACUTAINER stobriņā ar speciālu konservantu vai borskābi (stobriņš ar raibu dzelteni- sarkanu vai zaļu korķi) un 24 stundu laikā nogādā laboratorijā.

Ja vajag varu paskatīties mājās un nofotogrāfēt kāds tas stobiņš izskatās (jāsaka tāds pats kā asinanalīžu)

24. Aug 2012, 21:12

hi..es ar to maisinu tikai ieliku un viss rezultātā nekā nebija 😃 redzi ka vajadzeja tur kaut ko noplest pie ta caurumiņa????

24. Aug 2012, 19:02

paldies 😉

24. Aug 2012, 19:01

okii,paldies meitenes! a kaa tad isti ir ar to uriinu?2h laikaa janogada vai var iepriekseja vakara?Zinu ka pieaugusajiem vienmer no riita..varbut berniem savadak,nav ne jausmas.

24. Aug 2012, 18:54

nu nopirksu kadus 2 maisinjus skatisimies kaa mums ies,ja nee tad arii skriesu pakal 😃 galvenais arstu nenokaveet 😃

24. Aug 2012, 18:53

paldies tev liels!savadak mes tur vanna mociitos,vel lai struukla traapa kur vajag 😃

24. Aug 2012, 18:46

es tagad stukoju kaa vini varetu izskatiities un nenaak prataa nekas 😃

24. Aug 2012, 18:43

es pat nezinaju ka taadi ir 😃 super,paldies aptiekaa buus janoperk! sanak ka vins taads ka maisins,viens gals pie dupsa,otrs virs kraaninja? 😃 tad es nopirksu taadu un no riita agrak piecelsimies,uzvilksu un gan jau pacuraas. 😀 super!

24. Aug 2012, 18:38

paldies aiti!tad nu vaaksim no riita 😀

24. Aug 2012, 17:56

Sveikas maaminas!Taatad man 3.septembrii ir jaabut valeo centra,jaaiznes mazaa urrina analizes 😀 Mes uz podinja vel nemakam iet... Sakiet ludzu vai es varu savakt urina analizes 2.datumaa vakara? vai tomer jasavac ir no riita?doma taada ka meginasu mazo pacurinat vanna,un tad kkada veidaa savakt 😀 man mazais vnk celas kkur ap 9.30...un 10.30 jabut jau valeo.... bail ka no riita nepaspeesu savakt,var jau agrak piecelties,bet vakara tas butu ertak.