Piena banka vienam vakaram :)

22. Sep, 09:50 zandish zandish

Miļās māmiņas, padalieties ar padomu - plānojam ar vīru uz vienu vakaru/nakti atzīmēt kāzu jubileju un atstāt mazulīti (4 mēneši) pie vecākiem. Tā kā baroju tikai ar krūti, vajadzētu atslaukt pietiekami pieniņu kādām 5-6 barošanas reizēm. Kā to labāk darīt? Man ir nedēļa laika. Biju domājusi katru dienu vienu ēdienreizi atslaukt, bet kā labāk atslaukto pieniņu uzglabāt? Vai varu visu vienkārši likt saldētavā?? Un tad mammai būtu katru reizi jāatsaldē. Un cik ilgi atsaldēts pieniņš var stāvēt ledusskapī vai istabas temperatūrā? Un kā pareizi viņu atsaldēt? Nu tā kā mums sanāks tā barošana lielākoties pa nakti, negribas, ka vecākiem būtu jāceļas stundu iepriekš, lai atsaldētu pienu. Vai drīkst viņu visu atsaldēt piemēram vakarā, pirms dodamies prom, un tad turēt ledusskapī un pirms barošanas uzsildīt? Un vai atsaldētu pieniņu varētu turēt istabas temperatūrā? Man mazais diezzgan bieži ceļas pa nakti, vai varētu piemēram uzsildīt uzreiz divas porcijas un turēt pie gultas? Zinu, ka milzum daudz runāts par šo tēmu, bet visas diskusijas ir vairāk par piena banku, kas tādam ilgākam laikam. Nu varbūt kādai ir padomiņš :) Paldies!

zandish zandish 23. Sep 2012, 10:51

Paldies meitenes!!!! Tiešām jautājumi daudz, bet nu būs jau ok 😀
Vienu reizi mammīte jau baroja viņu man no pudelītes, biku bija apjucis, bet nu paēda 😀
Mēs jau dikti tālu nebūsim, ja gadījumā, kas steigšos mājās 😀
yeljena: taisnība, ka jānoskaņojas uz visu to padarīšanu 😃 Man jau to pirmo reizi, kad biju prom tikai uz pāris stundām visu laiku gribējās zvanīt uz mājām 😀 Tāpēc es jau kādu laiciņu skaņojos 😃

23. Sep 2012, 10:26

vispār pastāv arī varbūtība, ka mazais neņems pudelīti kaut arī tur būs tavs pieniņš. man mazā ne par ko neņēma pudeli ne ar manu pieniņu, ne ūdeni, ne tēju, ne maisījumu, līdz 9 mēnešiem. tad sāka pamazām atzīt par labu esam.

23. Sep 2012, 03:57

un noteikti pudelīte laba
nekādā gadījumā lētais gals, jo tiem caurums kā zilonim
es lietoju Philips Avent un arī atraudziņa nebija liela

23. Sep 2012, 03:55

šausmas gramatika

23. Sep 2012, 03:54

es atslaucu to kas palika pāri no ēdienreizes
glabāju Philips Avents trauciņos, atvajadzēja atsaldēja un sosīti uzlika vāciņa vietā un gatavs
vienà trauciņā bija tik cik vajag vienai ēdienreizei
uz 4 mēneši tas bija mūsu gadījumā 80 ml
atslaucu liku saldētavā, ledusskapī var glabāt max 3 dienas, saldētavā -18 grādi 3 mēnešus
vienreiz atsaldētu otrreiz sasaldēt nedrīkst

es darītu tā ja nedēļa laika pirmās dienas atslaukto liktu uzteiz saldētavā, to ko atslauktu 3 dienas un mazāk līdz padālumam ledusskapī
skatoties no tā cik daudz iznācis atslaukt
ja pēdējās 3 dienās ļoti daudz tad lai vecāki lieto tikai to kas ledusskapī un saldētava nàkotnei
ja pēdējās 3 dienās mazāk tad izņemtu no saldētavas jau iepriekšējā vakarā lai atlaižas, tā lai kopā sanàk ar rezervi, lai pirmo lieto atsaldēto, un ja paliek pāri tad tas kad nesen atslaukt un to var sasaldēt nevis izliet ārā
jebkurā gadījumā pueniņš jāsasilda līdz 37 grādiem ūdens peldē
no sasaldēta līdz 37 grādi citreiz var paiet arī pusstunda

zandish zandish 22. Sep 2012, 22:04

tapec ka pienins ir labaks par maisijumu. Un negribu del vienas nakts pieradinat mazo pie kaut ka cita. Var jau but, ka nepierastu, bet nu, ja ir iespeja dot pieniņu, tad labāk pieniņu 😉

zandish zandish 22. Sep 2012, 21:50

Miļās māmiņas, padalieties ar padomu - plānojam ar vīru uz vienu vakaru/nakti atzīmēt kāzu jubileju un atstāt mazulīti (4 mēneši) pie vecākiem. Tā kā baroju tikai ar krūti, vajadzētu atslaukt pietiekami pieniņu kādām 5-6 barošanas reizēm. Kā to labāk darīt? Man ir nedēļa laika. Biju domājusi katru dienu vienu ēdienreizi atslaukt, bet kā labāk atslaukto pieniņu uzglabāt? Vai varu visu vienkārši likt saldētavā?? Un tad mammai būtu katru reizi jāatsaldē. Un cik ilgi atsaldēts pieniņš var stāvēt ledusskapī vai istabas temperatūrā? Un kā pareizi viņu atsaldēt? Nu tā kā mums sanāks tā barošana lielākoties pa nakti, negribas, ka vecākiem būtu jāceļas stundu iepriekš, lai atsaldētu pienu. Vai drīkst viņu visu atsaldēt piemēram vakarā, pirms dodamies prom, un tad turēt ledusskapī un pirms barošanas uzsildīt? Un vai atsaldētu pieniņu varētu turēt istabas temperatūrā? Man mazais diezzgan bieži ceļas pa nakti, vai varētu piemēram uzsildīt uzreiz divas porcijas un turēt pie gultas? Zinu, ka milzum daudz runāts par šo tēmu, bet visas diskusijas ir vairāk par piena banku, kas tādam ilgākam laikam. Nu varbūt kādai ir padomiņš 😀 Paldies!