Pārdomas par bērniņa neaizsargātību...

28. Aug, 07:02 nukaatadtaa nukaatadtaa

Sveiki! Man te tādas pārdomas, vai drīkst ļaut bēbītim 40 min raudāt bez apstājas, māmiņai uzskatot, ka tie ir niķi? ārprāts, ko tik sarunās šeit neizlasīsi!!! pati audzinu 6 menesīšus vecu meitiņu, intereses pec palasīju šī vecuma sarunu nodaļu, nu vai ziniet, ta jau ir berniņa spīdzināšana, 40 min ļaut raudāt, jo māmiņa grib pāraudzināt bērniņu, jo saka, ka niķojas! tik mazam zīdainītim niķu nav, ir tikai pamatvajadzības, kuras ir jāprot atpazīt, ko bebitim konkrētaja brīdī vajag, kad viņš raud! man sirds sāp par šo bērniņu! :( :( :(

30. Aug 2012, 07:55

piekrītu sabrē
nevar jau zināt kāda ir tā situācija kad mamma uzskata ka ir niķi
1 mēnesis tad ir pamatvajadzībad, bet 6 mēneši ir jau ar savā
velmēm
varu teikt kaut vai no savas pieredzes tas gan bija uz kādi 11 mēneši braucu ar auto bērns aizmugurē un nevarēju pārcelt uz priekšu blakus atraudāja no Bauskas līdz Rīgai
tagad nav problēmas aizmugures sēdeklī
tieši tāda pat situācija bija draudzenei viņai vēl agrākā vecumā nepatika auto krēsliņā Valmiera Rīga atbļāva pēc tam tieši tāpat nav problēmu
pirmos mēnešus to vien darīja kā auto tā guļ, bet tad jau paliek lielāka grib skatīties un ko tad darīt braukt ar auto un bērns klēpi
tāka ir reizes kad var ļaut lai bļauj
ir arī jāieklausās kāds raudiens tas ir

manējais jau kādos 5 mènešos iemācījās klepot ja kaut grib klepo. Un tad ja kaut nevarēja dabūt klepo un raud.

30. Aug 2012, 00:30

Bet, vai ir tāda iespēja ar šādiem pierādījumiem(māmiņu sarunas sociālā vietnē) griezties kādā instancē, kas aizstāv berniņus?

28. Aug 2012, 20:48

es arī ļāvu paraudāt, bet nu vairāk par 5 minūtēm nekad īsti nesanāca, jo tad parasti aizmiga.

28. Aug 2012, 20:37

kur to izlasiji???:O

28. Aug 2012, 20:19

Es nekad nelauju lai raud.

28. Aug 2012, 19:02

Sveiki!
Man te tādas pārdomas, vai drīkst ļaut bēbītim 40 min raudāt bez apstājas, māmiņai uzskatot, ka tie ir niķi? ārprāts, ko tik sarunās šeit neizlasīsi!!! pati audzinu 6 menesīšus vecu meitiņu, intereses pec palasīju šī vecuma sarunu nodaļu, nu vai ziniet, ta jau ir berniņa spīdzināšana, 40 min ļaut raudāt, jo māmiņa grib pāraudzināt bērniņu, jo saka, ka niķojas! tik mazam zīdainītim niķu nav, ir tikai pamatvajadzības, kuras ir jāprot atpazīt, ko bebitim konkrētaja brīdī vajag, kad viņš raud! man sirds sāp par šo bērniņu! ☹ ☹ ☹