nepieciešams viedoklis, padoms

24. Sep, 05:01 smukinja86 smukinja86

Vai ir pamats uztraukumam, ka bērnam ir 1,3 gadi un vēl nestaigā? Ceļās kājiņās un turoties gar mēbelēm staigā, bet pats patstāvīgi neiet. domāju varbūt aizvest uz masāžu, kā Jūs domājat?

smukinja86 smukinja86 19. Oct 2012, 16:25

Viss kārtībā. Nesen sāka staigāt😀
Hipp, hipp, urāāā😀)

27. Sep 2012, 00:53

man mamma teica ja staigā pie dīvāna, tad to procesu māk
ja patstāvīgi sperot soļus apdauzas sāpīgi, tad var ilgi baidīties to darīt - nestaigā ilgi
bet ja no pirmām reizēm viss izdodas bez puna, tad ātri māksla būs rokā un ātri sāk staigāt

smukinja86 smukinja86 26. Sep 2012, 20:09

šoden bijām rehabilitācijas klīnokā, iztaustīja bērniņu, teica pilnīgi vesels.Vienkārši svars pa lielu, tāpēc netur to līdzsvaru. Tagad tik nepieciešams laiks.

smukinja86 smukinja86 25. Sep 2012, 08:58

Man ir pierakstīta vizīte rehabilitācijas klīnikā, rīt būs konsultācija, jo, kad zvanīju un jautāju, ko darīt, tad tika minēts, ka bērnam kaklā saglabājies tonuss un tāpēc nestaigā.

smukinja86 smukinja86 25. Sep 2012, 08:56

Vakar paņēmu aiz abām rokām un staigāja. Tagad tikai pacietību un iespēams, ka drīzumā sāks staigāt😀

24. Sep 2012, 21:38

domāju, ka nav ko satraukties. ja jau staigā gar mēbelēm turoties. 😀
pamēģini vai viņš pie rociņām iet turēdamies un priekšu, ja jā, tad gan aizies pats, bet staidzināt gan nevajag.
sirdsmieram vari pajautāt ģimenes ārstam nosūtījumu pie speciālista.

princesemince princesemince 24. Sep 2012, 21:35

man draudzenei omes staidzināšana pie rokām beidzās ar to, ka bērns vispār laukā nekā nebija izvedams, prasījās, lai nepārtaukti tiktu vadāts pie rokām. kad omei nodeva sutu, nedēļas laikā mazulis pats aizgāja savām kājām. līdz ar to tā staidzināšana noteikti ne pie kā laba nenoved.
citas mammas pieredze - visu laiku šķita, nupat, nupat mazais aizies, ja ne šodien, tad rīt. un tad pieķēra sevi, ka kopš šīs domas arvien biežāk padod mazajam roku, tā aizgāja viens lieks mēnesis. kā sevi atradināja no rokas padošanas, tā arī bērns aizgāja, jo saprata, ka nekādu balstu nebūs, tas viss ir jāizdara pašam.

smukinja86 smukinja86 24. Sep 2012, 20:20

Mans dēliņš arī diezgan apaļš, bet, kad paņemu aiz rociņām, tad uzreiz nolaižās uz celīšiem, kad ir brīvībā, tā atkal ceļās pats un gar mēbelītēm staigās un rauj visu sev virsū.mans secinājums, ka baidās iet.

24. Sep 2012, 18:30

man jauakajai meitinai ir 1gads un 1ned. ari tikai gar malam staiga un rapo, bet ari ir pa 3-4 solisiem veikusi.

smukinja86 smukinja86 24. Sep 2012, 18:24

Labprāt vēl saņemtu viedokļus, pieredzi.

princesemince princesemince 24. Sep 2012, 17:21

man apkārt ļoti daudz bērniņu sākuši patstāvīgi staigāt pēc 1 gada vecuma - ilgākais, šķiet, bijis uz pusotru gadu. bet vecāki neuztraucās, jo gar mēbelēm tāpat staigāja 😀 galvenais nedot rokas, lai bērnam vieglāka iešana - tas tikai paildzina patstāvīgo staigāt sākšanu.

smukinja86 smukinja86 24. Sep 2012, 17:18

Es laikam sevi negatīvi uztraucu, jo sirds sāp, ka nestaigā. varbūt tiešām vajag pacietību.

princesemince princesemince 24. Sep 2012, 17:15

pēc mūsdienu visām gudrībām bērns varot mierīgi sākt staigāt arī 18 mēnešos, bet ne vēlāk kā 2 gados. ja bērns rāpo, varbūt pat ceļas kājās un staigā gar mēbelēm sāniski, tad satraukumam nebūtu vispār jābūt - tātad tas ir tikai laika jautājums.

smukinja86 smukinja86 24. Sep 2012, 17:14

Ko neirologs dara? mēs nekad nēesam pie neirologa bijuši, jo viss ir bijis kārtībā un ģimenes daktere nebija ieteikusi apmeklēt neirologu.

smukinja86 smukinja86 24. Sep 2012, 17:01

Vai ir pamats uztraukumam, ka bērnam ir 1,3 gadi un vēl nestaigā? Ceļās kājiņās un turoties gar mēbelēm staigā, bet pats patstāvīgi neiet. domāju varbūt aizvest uz masāžu, kā Jūs domājat?