Matu taisnošana ar keratīnu !

19. Sep, 04:37

Sweikas mammas varbūt sī tēma jums neliksies atbilstosa maminklubam bet man pēc mazula piedzimšanas mati ir palikuši nespodri un pūkaini plus vēl daudz mazāk ! Apsveru domu iztaisnot ar keratīnu varbūt kada no jums to ir darijusi jau un var padalīt ar pieredzi un rezūltātu !?

20. Sep 2012, 14:21

Es domaju ka krasa to keratinu saēdīs bet kas to zina ka var but! Es pirms proceduras nokrasosu un tad muļāšu iekšā !

20. Sep 2012, 14:08

Domas ir dalitas par keratīniem , bet kas neriske nevine , meiginasu ka bus ta bus man jau skiet ka launak par tagadejiem nebus !

20. Sep 2012, 10:41

To es nemacesu pateikt zinu tikai ka sutija vinja no uk , neerti bija ta prasit cik maxsaja , bet pasties interneta tur domaju ka jabut ir !

20. Sep 2012, 10:32

Nu sev nesu likusi bet draudzene gan teica ka baigi labais , bet nu par vardiem neatbildu jo sev neko neesumu likusi un nesu jutusi ka vinjs oz varbut ari pilnigs darnkis ! Tikai sako ko darugi teica , bet pa to ka vinjs briesmigi oz neko nemineja man ! 😀

20. Sep 2012, 10:22

Es domaju ka ta ir vienkarsi reklama lai piesaistitu cilvekus tapec tik leti ! Bet zinu ka loti labs keratins ir brazilijas man draudzene pasutija un pati sev matos ielika rezultats super bija , bet nu es labak aiziesu pie kada lai pasai nav janemas !

20. Sep 2012, 09:50

Redz ka citur ari netikai liepaja --- > Pakalpojums piejams: LIEPĀJĀ, RĪGĀ, VENSTPILĪ,KULDĪGĀ,SALDŪ,JELGAVĀ, un citās pilsētās.

20. Sep 2012, 09:49

Anija Saulīte dr.lv var ar vinju sazināties ---> http://www.draugiem.lv/user/3764303/gallery/?pid=252679787#?pid=252679803

20. Sep 2012, 09:48

Piepildi sapni par mirdzoši taisniem un gludiem matiem kā no glancēta modes žurnāla vāka – veic ārstniecisko matu taisnošanu ar keratīnu.
Procedūras laikā katra mata stiebrs tiek piepildīts ar keratīnu. Tas padara matus veselīgākus, spīdīgākus, gludākus un taisnākus, netraumējot to struktūru.
Mati nezaudē kuplumu un apjomu
Taisnošana ir piemērota visiem matu tipiem – gan porainiem, gan bojātiem, gan ķīmiski apstrādātiem
Procedūra ilgst no 1-3 h atkarībā no Tavu matu garuma un biezuma

Kopš senseniem laikiem taisno matu īpašnieces sapņo par cirtām un lokām, savukārt viļņainas galvas rotas nēsātāju kvēlākā vēlme ir gludi un taisni mati. Šoreiz sapni palīdzēsim piepildīt otrajām. Ārstnieciskā matu taisnošana ar keratīnu ir nekaitīga, jo atjauno keratīna līmeni un uzlabo matu veselību! Profilaktiskos nolūkos procedūru var veikt arī sievietes, kurām jau ir taisni mati, tādējādi pasargājot tos no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.
Ārstnieciskās taisnošanas rezultātā mati kļūst mīksti, spīdīgi, veseli un taisni. Kas attiecas uz matu kopšana pēc procedūras, tos jāmazgā ar mitrinošu šampūnu bez sulfātiem un noteikti jālieto Tavam matu tipam atbilstošs kondicionieris Matus jāžāvē ar fēnu, piedodot tiem vēlamo virzienu ar matu suku.

Cena jebkuram matu garumam 35Ls.
Procedūra tiek veikta frizētavā ar profesionāliem līdzekļiem.
matu šampūnu,kas nesatur sāļus varēsiet iegādāties ar 10 % atlaidi pie manis,šampūns nodrošina ilgstošāku efektu.

Keratīns matos turas līdz 5 mēnešiem.

Var arii piedavat apmainu pret citu veida meistara pakalpojumiem(Geela nagi,skropstu pieaudzeesana)

Pakalpojums piejams: LIEPĀJĀ, RĪGĀ, VENSTPILĪ,KULDĪGĀ,SALDŪ,JELGAVĀ, un citās pilsētās. 😀

Viena cena-35Ls

19. Sep 2012, 19:23

cik ilgi ta procedura ilgst?

19. Sep 2012, 19:09

Oho paldies liels noteikti dosos un kemesu ieksa keratinu 😀 Pie tam tgd liepaja ir akcija ka visiem matu garumiem pa 35 ls noteikti ir jaizmanto sada iespeja 😀 Paldies liels !

19. Sep 2012, 19:09

Oho paldies liels noteikti dosos un kemesu ieksa keratinu 😀 Pie tam tgd liepaja ir akcija ka visiem matu garumiem pa 35 ls noteikti ir jaizmanto sada iespeja 😀 Paldies liels !

19. Sep 2012, 18:34

bet kā ir ar matiem pēc tam kad iedarbība beigusies? esmu dzirdējusi ka pēc tiem x mēnešiem mati paliek vēl sliktāki nekāpirms tam, tāpēc visu laiku procedūra jāatkārto.es arī gribētu, bet tik uz vienu reizi, ne visu laiku.

19. Sep 2012, 16:37

Sweikas mammas varbūt sī tēma jums neliksies atbilstosa maminklubam bet man pēc mazula piedzimšanas mati ir palikuši nespodri un pūkaini plus vēl daudz mazāk ! Apsveru domu iztaisnot ar keratīnu varbūt kada no jums to ir darijusi jau un var padalīt ar pieredzi un rezūltātu !?