Maaksliigais skaistums

17. Sep, 10:33 Misteria Misteria

Piepumpeetas luupas, kruutis, dibeni - weerts teereet naudu, kam taadam?

18. Sep 2012, 14:03

es arī sapņoju par silikona krūtīm, jo pēc 2 bērnu izbarošanas nekas skaists nav palicis, bet tā kā plānā pēc gadiem vēl ir vismaz viens bērniņš, tad pagaidām tas ir tikai sapnis. 😀
lūpas un dibens paši gana skaisti. 😃

Misteria Misteria 18. Sep 2012, 10:24

aniya, 😃 Bija taads joks - ar wienu pati apsedzies, ar otru wiiru apsedz, wai kka ta 😃

Misteria Misteria 18. Sep 2012, 10:22

Man dibens, pashai tiiri taa neko, no mammas parmantots 😃 Bet nu taadu, kaa melnajaam duudaam, gan negribeetu, jo kermenii nebuutu harmonijas, bet pashaam melnajaam, kkaa diezgan esteetiski tas lielais dupsis, saskan ar augumu 😉

18. Sep 2012, 09:48

Nebūtu slikti uzlabot krūšu izskatu pēc bērna baošanas! 😀 Ja tik būtu liekas finases, es labprāt. Silikona lūpas vai dibenu gan nē. Bet no tauku atsūkšanas neatteiktos. 😃😃😃

Misteria Misteria 18. Sep 2012, 00:19

Nu ariii kruutis liidz nabai, ipashi piewilciigas naw 😀 Ja man tadas peec gadiem 10 buus, noteikti apsweershu domu par plastisko operaaciju 😉

17. Sep 2012, 23:49

aniya
dazhreiz tomer daba pajoko ar dabigo skaistumu 😛
un ja butu iespeja es uzlabotu tikai krutis, bet ne "pumpetu" ka te saka, bet nonjemtu drusku nost, paaraak daudz daba man devusi 😃

Misteria Misteria 17. Sep 2012, 23:39

Kruutis o.k, bet uzpumpeets dibens un luupas manaa skatiijumaa 90% wienmeer izskataas sliktaak, nekaa pirms uzlaboshanas 😉

17. Sep 2012, 23:37

ja uztaisa smuki un ne parspileti, tad domaju ir verts.
ja mans virietis piekristu un butu liekas finanses, es ari uzlaboto sho to 😀 ta teikt apgreidotu 😃

Misteria Misteria 17. Sep 2012, 22:33

Piepumpeetas luupas, kruutis, dibeni - weerts teereet naudu, kam taadam?