klepus

09. Sep, 09:50 smukinja86 smukinja86

Ko varētu lietot pret klepu, dēlam 1,2 gadi?

11. Sep 2012, 11:48

princesemince-nu pilnīgi tev piekrītu. nu ne velti mūsu bērniem ir ģimenes ārsti, nejau tikai nosvērt, nomērīt un sapotēt mēs viņus uz turieni vedam, bet lai viņš rūpētos par mūsu bērna veselību un ieteiktu labāko ārstēšanās veidu pie klepus.
un smukinja86- klepus tik pat efektīvi pārietu arī bez sīrupa, jo sīrupi sāk darboties tikai otrajā, trešajā dienā, bet ja klepus ir pazudis pēc 1-2 lietošanas reizēm, tad tas ir bijis no iesnām.

princesemince princesemince 11. Sep 2012, 11:22

smaidiga242, bet farmaceite nepateiks, vai tas ir krekšķis no iesnām (jo arī tas izklausās pēc produktīva klepus), taču ārstēšana attiecināma tikai uz iesnām, vai arī bērnam ir apsārtis kakls, kurš kasās, tātad ir simptomātisks klepus, kam pavisam citu ārstēšanu vajag, vai tas ir laringīta tipa klepus, kur atkal kaut kas cits, vai tas jau ir bronhīta tipa klepus, kurš ir klepus un tiešām jāarstē ar atkrēpošanu veicinošiem sīrupiem 😀 šo visu pasaka tikai un vienīgi ģimenes ārsts (OK, reizēm vecāki ar laiku ir iepraktizējušies, kas tieši raktsturīgs viņa bērnam). šajos visos gadījumos trokšņu var nebūt, bet klepus veidi un cēloņi pilnīgi dažādi.

runa šajā gadījumā ir par to, ka diskusijā tiek pajautāts - ko var lietot pret klepu, nemaz neraksturojot, kāds tas klepus ir, kāds ir klepus cēlonis u.c. tikpat labi varbūt vajag antibiotikas, jo ir plaušu karsoņa klepus!

princesemince princesemince 11. Sep 2012, 11:04

tad tas ir bijis tikai klepus no iesnām 😀

smukinja86 smukinja86 11. Sep 2012, 09:28

Paldis Dievam klepus ir pārgājis, viss ok😀

10. Sep 2012, 23:22

smukinja86-klepus sākās 8.09, diskusiju izveidoji vakar, šodien varēji jau būt ārsta kabinetā, vai atsaukt ārstu uz mājām (bezmaksas) vizītē, lai izklausa, nekas diži nav jāzīlē un jāgaida, bet nu ja ļoti gribas rīkoties pašai uz savu galvu, tad droši. kas attiecas uz farmaceitiem-nu arī viņas ir tikpat gudras cik mēs, proti, ir izstudējušas receptes un zin kādos gadījumos kāds sīrups dodams, bet arī nezina teikt kāds klepus tev mazajam ir...
jācer, ka vismaz homeopātiskais sīrups jums ieteikt, tas vismaz skādi nenodarīs.

smukinja86 smukinja86 10. Sep 2012, 21:52

es uzskatu labāk iedot sīrupiņu, nekā neko nedarīt un minēt kāds tas klepus paveids..😀otkārt Es konsultējos aptiekā ar farmaceitēm.

10. Sep 2012, 11:47

smukinja86-tiešām uz savu galvu dot preklepus sīrupu, nav īsti gudra doma, tieši šādām reizēm ir domāts ārsts, kurš bērnu izklausīs un pateiks vai klepus ir no iesnām, vai iekaisis kakls, vai bronhi, vai jau uz plaušām. tā kā ir visnotaļ bezatbildīgi barot bērnu ar zālēm, ja pati nezini kas tas par klepus "paveidu"....
piekrītu princesemince-nav jau runa par to vai DRĪKST dot šo sīrupu bērnam, bet gan par to vai to VAJAG...

princesemince princesemince 10. Sep 2012, 10:37

es jau nerunāju par to, vai drīkst dot bērnam, bet gan vairāk par to, vai konkrētais medikaments ir piemērojams konkrētajam bērnam pie konkrētajiem simptomiem 😉 tāpat vien profilaksei klepus zāles nedod.

smukinja86 smukinja86 10. Sep 2012, 10:35

Nu vakar jau iedevu, rakstīts, ka var lietot bērni no gada vecuma.

princesemince princesemince 10. Sep 2012, 07:57

tikai noskaidro pie ārsta, vai jau vajag to sīrupu dot, jo rēķinies, ka no sīrupiem nereti klepus sāk izklausīties vairāk kā ir patiesībā 😀

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 14:03

bijām aptiekā, nopirku sīrupiņu.

princesemince princesemince 09. Sep 2012, 10:22

smukinja86, kā jau visiem bērniem - neviens smaidošs neiet klāt, lai mamma atsūktu 😉

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 10:08

Man ir iesnu atsūcējs, bet nu viņš kā ieauga to aparātu, tā ir tāda bļaušana, ka nav iespēja piekļūt nāsīm.

princesemince princesemince 09. Sep 2012, 10:03

mans turpat trīsarpusgadnieks arī nešņauc pats degunu, jo apzināti to neesmu mācījusi 😀 tā kā pareiza deguna pūšana uz āru jāveic no katras nāss atsevišķi, tad skaidri zinu, ka mans bērns vēl nav tik saprātīgs, lai katrā reizē to otru nāsi aiztaisītu.

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 10:01

kika20 - mans neprot pats izšnaukt deguntiņu.

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 10:01

Nu Paldies par padomu😀

princesemince princesemince 09. Sep 2012, 09:59

bet tad varbūt tās šķidrās iesnas tek rīklē un kairina kaklu, tas klepus no tā? līdz ar to jātiek galā tikai ar iesnām, klepum pagaidām neko nevajag.
pagaidām tad labākais ir iet pēc iespējas vairāk laukā, neļaut bērnam strauji pārkarst un pēc tam strauji atdzist, bet nedaudz paskraidīt vajag, jo, intensīvāk elpojot, labāk tīrās visas gļotas no elpceļiem.

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 09:55

Iesnas arī ir, bet šķidras un klepus tikai vakar sākās, tāpēc gribās ātri izārstēt, lai neielaistu.

princesemince princesemince 09. Sep 2012, 09:53

kāds klepus? cik dziļš? iesnas ir?

smukinja86 smukinja86 09. Sep 2012, 09:50

Ko varētu lietot pret klepu, dēlam 1,2 gadi?