Kad beerni saak suukt no salmina??:D

23. Aug, 10:57

Sveikaaas! :)) kad berni sak suukt no salmina?un vai to var kkadaa veidaa iemaciit? Paldies ;)

23. Aug 2012, 19:09

nu mans tapat dara,nopirku vinam sodien vina pirmo Laaseenu 😃 izsuuca visu,bet jaatur vel ta pacina,savadak viss iet pa gaisu 😃

23. Aug 2012, 18:13

tu kluudu domaaji ka neskraidiisi ar luputu pakal pusgadu? 😃

23. Aug 2012, 13:05

tak gruuti riktiigi pusgadu skaraidiit pakal,briinos ka iztureeji 😃 taa jau pa majam viskkas jadara un vel ik pec 20min visu tiriit,aaa 😃 😃

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 13:02

man bija labs "spiediena radītājs" no vienas tuvas radinieces 😃 ja vēl būs bērns/-i, nekad šādu kļūdu vairs neatkārtošu.

23. Aug 2012, 13:00

😃 😃 😃
sanak ka pamperu no 1,3g liki tikai pa nakti?un taa lidz 1,9g?zetons tev par izturiibu!es tiesam ta nevaretu...

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:51

es sāku skraidīt ar lupatu pakaļ 1,3g vecumā, beidzu - 1,9g vecumā. pamperus ietaupīju, mēbeles un paklāju - nē 😃

23. Aug 2012, 12:37

nu jaa,ceresim 😀 tad jau pamperosimies vien talak 😀

23. Aug 2012, 12:35

jolzijs-ne tavs puika vienīgais, kurš gadā un nepilnos 3 mēnešos neiet uz poda. tāda ir lielākā daļa. mums jūnijmammām tikai mana meita vienīgā iet uz podiņa pati (ceru, ka neapbižoju vēl kādu, kurš tomēr iet uz podu😕), bet arī tikai tāpēc, ka mums par ideālu piemēru kalpo vecākā māsiņa. 😉 tā kā no stress. 😉 visoptimālākais vecuma ir 2 gadi, kad bērni saprot, kas un kā ar tām podiņlietām. 😉

23. Aug 2012, 12:34

nu es domaju pagaidiit vel kadu laiku,varbut vins vnk nav gatavs.

23. Aug 2012, 12:33

nu kaa nelietot,mazais pa lielam iet videji 2x diena vai 1x... un vins to izdara,ka pat pamaniit nevar... un ne vienos laikos... curaa arii kad grib... nedeela pa dienu bez pampera un skraidiisana pakal ar lupatu nedeva neekaadus rezultaatus...

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:30

ja žēl naudas pamperiem, vienkārši nelieto 😉

23. Aug 2012, 12:29

labak neatgadini 😃 taa ir misija liidz muuza beigam 😃 es izvirzu kkadus merkus un tad kkaa meginu istenot 😃 piemeram paslaik man tik looti zeel izmest naudu par tiem struntiem pamperiem,jo zinu ka kkaa vinu var pieradinat pie taa poda,bet nu man nesanak galiigi,es pat nezinu ko daru ne taa un ko vispar daru pareizi 😃 man liekas podinmaciiba prieks manis ir visgrutakais ko iemaciit :/

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:24

jollzijs, tad sāksies vēl daudz lietas - braukšana ar riteni, skrituļslidām, skrejriteni, griešana ar nazi, ģērbšanās, kas nu vēl - tā uzreiz neienāk prātā nekas, skatos pēc sava trīsgadnieka šī brīža vai pēdējā gada aktuālajām lietām 😀 pēcāk burtu mācīšanās - lasīt, rakstīt, ciparu mācīšanās, arī rēķināšana. misija ir bez gala un malas 😃

23. Aug 2012, 12:21

nu jaa piekriitu tas kaa kuram 😀 taa ar salminu esam tikusi galaa 😃 tagad atliek 2 lietas 😃 esana ar karoti,ar daksinu iemacijamies un visgrutakais - podiņš 😃 😃 un tad mana sii briiza misija bus galaa 😃

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:15

salmiņu nav īpaši pielietojama. vairāk pielietojama ir pūšana ārā no salmiņa (ūdens burbuļu taisīšana) klepus laikā 😀

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:14

kad es sāku sīcim veikalā pirkt mazās 200ml paciņas ar sulu, tad jau arī tikai radās vajadzība, iepriekš dzēra ūdeni no snīpjkrūzes, sporta vai parastās pudeles, kurā vecumā nu kas bija. mūsu gadījumā gan veikala suliņas izrādījās absolūti nevēlamas bērna uzturā, tādēļ šobrīd reāli prasme sūkt ar

23. Aug 2012, 12:09

man atkal liekas ka berniem tas ir loti interesanti 😀 jo man mazais staraa 😃 😀

princesemince princesemince 23. Aug 2012, 12:05

tas jau kā kuram bērnam 😀 dažs sūc no 8 mēnešiem, dažs sāk vēlāk. man, piemēram, nebija vajadzības, lai bērns sūktu ar salmiņu agrā vecumā, tādēļ tādu sāka lietot vien no 2,3g vecuma. pat nezinu, vai viņš arī agrāk jau mācēja sūkt.

23. Aug 2012, 11:52

es tās sulas nedodu, jo viņas ir šausmīgi saldas. parasti mājās sajaucu pusi uz pusi ar ūdeni. man piemēram mazās mājās nedzer daudz, tad nu neuzskatu, ka ārā ejot vajag dot dzert. vasarā jā, bet tagad jau nav tik karsti, lai bez dzeršanas nevarētu 2-3 stundas pastaigāties. 😉

23. Aug 2012, 11:51

man ir tik neizsakaams prieks ka vins suuc 😃 😃 😃 lekaju no priekiem 😃 tagad vares piena kokteiliisus,sulinju utt 😀 savadak visu laiku tajaa pudelee leeju,caurums mazs,tad jataisa skidraaks utt...

23. Aug 2012, 11:34

sakiet a ja piem es eju araa,es varu mazajam dot tas mazas sulinjas ar salminju?vai labak tomer nee.Laseenu cik saprotu tiesam var dot.

23. Aug 2012, 11:32

mums sanāca pirmo reizi iedot 10 mēnešu vecumā. devu lāsēnu, paspiedu nedaudz paciņu, lai ietek mazajai mutē un tad jau uzreiz sāka sūkt, nevajadzēja nekādi īpaši mācīt. 😀

23. Aug 2012, 11:29

meitenes liels jums paldies!nogriezu salminu uz pusi,uztaisiju piena kokteiliiti- piens+ karuma krems ar persikiem,sablendereju,iedevu mazajam nosakuma no kruzites pagarsot un tad salminu,zlambaaja kamer saprata ka jaasuuc un izdzera visu kruuzi 😀) esmu looti laimiiga!Paldies jums visaam par ieteikumiem.

23. Aug 2012, 11:14

okii,velak uztaisiisu piena kokteiliiti... skatisimies ka mums ies 😀

23. Aug 2012, 11:01

manam mazajam 1,3g un nemaak,dodu bet nesaprot kas jaadara ☹

23. Aug 2012, 11:00

Mana meitiņa iemācījās ap gada vecumu, kad pirmo reizi viņai iedevu pamēģināt, uzreiz arī iemācījās.

23. Aug 2012, 10:57

Sveikaaas! 😀) kad berni sak suukt no salmina?un vai to var kkadaa veidaa iemaciit? Paldies 😉