divstavu gulta

12. Sep, 11:17 ruta27 ruta27

gribeju zinat, kadi ir + un - divstavu gultam, kuras ir izmantojusi, jo mam ir meita 3gadi un dels4,6gadi, ir doma tadu iegadaties....

annijalise annijalise 14. Sep 2012, 08:27

ak, es atcerējos ka man universitātes kojās bija divstāvu gulta, nu super liela tad bija platība, varēja tajā istabā tad tusot.

annijalise annijalise 14. Sep 2012, 08:25

mammite12, es tik vnk to uzrakstīju kā piebildi., nejau kā kautko aizliedzošu vai striktu.
protams ka daudzas esam izaugušas nelielās platībās.
tās transformējamās divstāvu gultas nemaz nav tik sliktas, ja tās ir labas kvalitātes tad var kalpot desmitiem gadu, un diezvai tik ilgi bērni gulēs tajās kā divstāvu gultās.

13. Sep 2012, 23:36

annijalise,bet ja ir 2ist dzīvoklis, tad taču ir tikai normāli, ja brrālis ar māsu guļ vienā istabā, nav jau viena gulta jādala, kas būtu nedaudz dīvaini tīņu gados, kad sāk rrasties interese par pretējo dzimumu. 😉
mums kaut būtu dažāda vecuma bērni, tāpat dzīvotu vienā istabā, jo ir 2ist dzīvoklis un privātais, bet mainīt nav īsti iespēju vairs, kaut gribēšana ir.
ruta27-tu domā atdalāmo tipa var "tranformēt" gan kā 2stāvu gultu, gan to otru stāvu nocelt nost?
tam gan es īsti neeredzu jēgu, tad jau uzreiz pirkt 2 vienguļamās gultas. 😀

ruta27 ruta27 13. Sep 2012, 23:07

labs variants, adalāmā divstavu gulta...

13. Sep 2012, 21:36

Mani biedē tas, ka bērni miegā mēdz celties stāvus. Un, ja guļ otrajā stāvā....

princesemince princesemince 13. Sep 2012, 20:55

annijaalise, man augstskolas kursa biedrene līdz pat vidusskolai kopā ar brāli mazā, šaurā istabiņā dzīvoja, kur starp abu gultām bija ~1m. pēc tam aizgāja uz augstskolu un vienā istabā bija brīvdienās. viņiem bija kaut kāda 2-3 gadu vecuma starpība, šādi bija dzīvojuši, cik sevi atceras.

annijalise annijalise 13. Sep 2012, 20:22

mums pieder ne īpaši liela dzīvojamā platība, tad nu pirms kādiem 5 gadiem mums radās doma ka ir vajadzīga divstāvu gulta, kaut meita mums bija viena, tad nu iegādājāmies madraci, un vīrs izgatavoja divstāvu gultu, ar gulēšanu augšstāvā, un it kā pirmajā stāvā meitai izgatavoja galdiņu, krēsliņu, nu īstu savu stūri.ar gulēšanu tajā nebija nekādas problēmas kaut meitai bija kādi 3 gadiņi.
tagad mums ir arī otra meita, un tad viņas redeļu gultiņa ir iebīdīta pirmajā stāvā..galdiņš tā kā tā jau ir par zemu mūsu skolniecei.
tā ka es katrā ziņā esmu par divstāvu gultu iegādi, vienīgais ir jāskatās vai tās ir īsta koka, nav nedrošas, ir stiprinājumi, un katrā ziņā neaizņem daudz vietas.
bet ja ir ģimenē zēns un meitene, es nezinu cik ilgi tiem ir ieteicams gulēt vienā telpā.

13. Sep 2012, 18:40

mums ir divstāvu gultiņa meitiņām, pagaidām gan neizmanotjam, jo mazākā guļ vēl redeļu gultiņā, bet pirkām speciāli ar domu ekonomet vietu, jo bērnistaba ir msamērā maza un tajā istabā būs jādzīvo līdz pat laikam kamēr dzīvos ar mums. mums ir specpasūtījums, piemērota mūsu istabai. mīnusus, ja godīgi neredzu. vienīgi mīnusi varētu būt, ka kāds no bērniem atteiksies gulēt augšasstāvā vai gluži pretēji kausies par to, kuram jāguļ augšā. 😃
mazās telpās tiešām mīnusus neredzu. 😀

ruta27 ruta27 13. Sep 2012, 16:16

vai nevienam tada nav?

ruta27 ruta27 12. Sep 2012, 23:17

gribeju zinat, kadi ir + un - divstavu gultam, kuras ir izmantojusi, jo mam ir meita 3gadi un dels4,6gadi, ir doma tadu iegadaties....