Aptieciņa

28. Sep, 12:35 ErikaCircene ErikaCircene

Tā, kā sākas slimošanas sezona, gribēju jautāt, kam obligāti jābūt zīdaiņa mājas aptieciņā?

28. Sep 2012, 14:43

Nu, liels paldies, es jau cerupati, ka nekas slikts nenotiks un bērns vispār neslimos, bet tieši tā, kā jau teica, ka ja nu kkas sākas naktī, lai varu mazajam bišķiņ kkā palīdzēt...

princesemince princesemince 28. Sep 2012, 13:49

sīrups iedarbojas lēnāk, bet iedarbība ir ilgstošāka, tas nu tā informatīvi 😀 un iedošanas veids, manuprāt, sīrupam ir "humānāks".

vēl ir homeopātiskās svecīties Viburcol, ko var lietot pie drudža, temperatūras, sāpēm, nemiera, taču pieredze rāda, ka reti kuram bērnam noņem tos simptomus.

princesemince princesemince 28. Sep 2012, 13:41

samantucis28, svecītes viņai jau ir 😀

princesemince princesemince 28. Sep 2012, 13:35

erica, nekā īpaši nav jāsagatavojas vispār nekādām slimošanām 😀
un zobi dažiem bērniem nāk bez kādiem simptomiem. nopietnākais simptoms ir temperatūra, bet te atkal noder paracetamolu vai ibuprofēnu saturošie preparāti.

28. Sep 2012, 13:34

Vēl es domāju, par zobiem, drīz jau tiem būs jābut, vai tam posmam arī nav jāsagatavojās?

Un ALEXY man neverās bildīte vaļā, lai apskatītos pumpīti

princesemince princesemince 28. Sep 2012, 13:03

ja tie vēdera pūšanās pilieni ir Espumisan, tad atceries, ka derīgi 28 dienas pēc atvēršanas, pēc tam jālikvidē.

princesemince princesemince 28. Sep 2012, 13:02

varbūt Nurofēns, 'tas nu, ja gadījumā, naktī uzceļas liela temperatūra, bet pārējais viss jau pērkams pie reālas vajadzības, savādāk termiņš var beigties, bet daudz ko nesavajadzēties 😀

28. Sep 2012, 12:46

Man mājās patreiz ir, vēdera pilieniņi, kuri bija pret vēdera uzpūšanos, bet tas periods ir jau pagājis, vēl ir tas pumpīts, aparātiņš, lai atsūktu puņķus, svecītes pret temperatūru, bet varbūt sīrupiņš labāk? Un Hummer degunam, jūras ūdentiņš ar kuru es jau ikdienā tīru degunu, vai vajag speciālos, nopietnos pilienus iesnām?

28. Sep 2012, 12:35

Tā, kā sākas slimošanas sezona, gribēju jautāt, kam obligāti jābūt zīdaiņa mājas aptieciņā?