zobu temperatūra un laukā iešana

24. Sep, 02:06 princesemince princesemince

kaut kā neveiksmīgi sanācis, ka tieši uz šīm atvasaras dienām bērnam zobi izdomājuši nākt ar temperatūru. bet tik ļoti gribas vēl izbaudīt saulīti... kā būtu labāk - iet vai neiet laukā? temperatūra vismaz pa dienu nav sevišķi augsta - līdz 37,5.

princesemince princesemince 25. Sep 2010, 22:04

izbaudījām kārtīgi šo saulaino dienu - kā no 7 rītā pa lauku, tā 7 vakarā tik mašīnā, lai mājās brauktu! temperatūra, paldies Dieviņam, pagājušā naktī arī vairs nebija, tā ka ceru, ka šodienas aktivitātes nekādas sliktās sekas neatstās. vienīgi džemperus nācās mainīt ik pa stundai, jo siekalu jūra nāca nenormāla...
diez, tā var būt, ka bērnam viss uzņemtais šķidrums rezultējas siekalās? dzēra neraksturīgi sev daudz, bet čurāšana bija diezgan niecīga.

princesemince princesemince 25. Sep 2010, 07:00

pukainits, konkrēti mans mazulītis ir pusotrgadīgs un viņam tagad savu nākšanu uzsākuši jau pēdējie 4 piena zobi, bet zobi kā tādi sāka nākt 5 mēnešu vecumā (pirmais iznāca dienu pirms 5 mēnešu jubilejas).

ilcha, jā, ziemas priekus gaidām, tik tā bēda, ka man jau grūti 1 lietainu dienu istabā noturēt, lai nebūtu dusmu pūķa uzlidojumi, kur nu vēl iestāstīt, ka kāds mēnesītis jāpaciešās 😃 mums tāds labs spectērps staigāšanai pa peļķēm sagadījās, tad nu varam iet laukā droši arī lietū. protams, man ne visai, toties bērns laimīgs 😀 un, kas vēl interesanti, izdevies sarunāt, ka peļķēs ejam tikai ar "īpašajām biksēm", pārējā laikā cenšamies (un izdodas) peļķēm mest līkumu (ilgi stāstot, ka šoreiz peļķē nē 😃) 😀

Muuna Muuna 24. Sep 2010, 22:58

njā, tad jau Tev liels bērns 😀 Es domāju, ka jaunāks 😀 Šovakar aizgājām gulēt bez temperatūras. Jūtos atviegloti un bēbis arī 😀

princesemince princesemince 24. Sep 2010, 22:37

manam bērnam pēdējais zobu nākšanas bums bija superīgs - 8 vienlaicīgi, nāca pusgadu, sākās ar temperatūru, caureju, ik pa kādam pusotram mēnesim šīs blakus parādības bija, bez zobus ne ar uguni ieraudzīt 😀 un tad tie izspraucās mēneša laikā - 4 acu zobi un 4 dzerokļi. tāpēc noteikti zinu, ka šobrīd nāk paši pēdējie 4 dzerokļi, tādēļ arī temperatūra. kā iedodu Nurofen, tā bērns ne čīkst, ne kašķīgs, sāpes acīmredzami pazūd. un kā lai es pusotrgadīgam bērnam liedzu iziet laukā, ja viņš ļoti labi apzinās, cik tur ir forši! jau tāpat nespēju saprast, kā spēsim savienot ārā iešanu ar lietus sezonas un aukstā laika sākšanos, tādēļ tik ļoti, ļoti negribas pēdējās siltās dienas šajā gadā palaist garām. eh, gan būs labi! domai liels spēks 😀

Muuna Muuna 24. Sep 2010, 17:52

mums šobrīd no tādas it kā nevainīgas temperatūras šodien pat uzleca uz 39.5*, naktī bija visi 40*... Biju izlikusi vakar pa dienu ārā ratiņos uz balkona čučēt, silti sasedzu, bet diena jau bija tāpat silta. Auksti noteikti nebija, bet beigās ar visiem tiem zobiņiem tāda temperatūra... Vaininieku pamanīju vakar vakarā - viens, pēc skaita 7., spīd cauri smaganiņai. Sitam nost t* un daktere saka, ja vēl uzleks uz 39, tad sauksim ātros, jo zobu nākšanas laikā imunitāte ir pavājināta un var saķert visu ko klāt.. Pagaidām krītas tik ar zāļu palīdzību. Ej ārā, bet uzmanies gan.. Līdz gada vecumam t*37.5 skaitās norma.

princesemince princesemince 24. Sep 2010, 17:06

mana mamma ar savām medicīniskajām zināšanām un pieredzi bērnu audzināšanā saka, ka galvenais esot kaut ko vēl nepieķert klāt, jo temperatūra pati par sevi it kā neko traku sadarīt nevar.
es jau laikam vairāk gribēju uzzināt, vai vēl kāda mamma ar zobu temperatūru laukā vedusi un ka nekas traks nav notici pēc tam 😀

24. Sep 2010, 17:03

nu tad tik iziet laukā, šodien jauka dieniņa 😀

princesemince princesemince 24. Sep 2010, 17:00

morāli gan viņam dikti grūti - nes man gumijniekus un rāda, ka jāiet laukā...

24. Sep 2010, 14:10

Manas domas ir tādas- ja bērns ar visu temperatūru jūtas labi, tad kādēļ gan neiziet uz mazu laiciņu ārā?

princesemince princesemince 24. Sep 2010, 14:06

kaut kā neveiksmīgi sanācis, ka tieši uz šīm atvasaras dienām bērnam zobi izdomājuši nākt ar temperatūru. bet tik ļoti gribas vēl izbaudīt saulīti...
kā būtu labāk - iet vai neiet laukā? temperatūra vismaz pa dienu nav sevišķi augsta - līdz 37,5.