zobu periods

10. Dec, 07:15 smukinja86 smukinja86

Kā mazais Jums uzvedās zobu nākšanas laikā? manējam mazulim drīz 6 mēneši, kaut kur mēnesi ir ļoti nemierīgs, raudulīgs, siekalojas, visu bāž mutē..cik mēnešos Jūsu mazulīšiem nāca pirmais zobiņš? devu dentokind - bet nemaz neliekas, ka palīdz...

20. Dec 2011, 17:11

mūs var apsveikt, esam sagaidījuši pirmo zobiņu😀))

11. Dec 2011, 17:08

mums mazajam 7 menesis iet un jau menesi siekalojas un ko tik nepanem visu mute 😀 bet pagaidam zobinu nav vel mums... bet laikam jau driz naks ara 😀

11. Dec 2011, 16:29

nu mums nav ne temperatūra, ne caureja, bet nu tā čīkstēšana...saprotu, ka izejas nav, ir jāiztur tas smagais periods..😀

11. Dec 2011, 11:43

nu man kopš dzimšanas mazais ir diezgan nemierīgs...visu laiku tik pa rokām, arī dzemdību namā sniedza koncertus...

princesemince princesemince 10. Dec 2011, 23:06

es jau, protams, nezinu, bet man tik tiešām tā šķiet norma, nevis nemierīgums, ja zīdainis negrib būt viens pats, bet ciešā kontaktā ar savu mammu 😀 protams, ir bērni, kuri prot vieni paši dzīvoties, bet man tādas pieredzes nav.

10. Dec 2011, 23:05

smukina86-es i nemaz nemeginu tagad mazo nolikt vienu pasu padzivoties, tad man janoklausas TAAADS koncerts! 😃 kops tris menesu vecuma, vina ir LOTI nemieriga, ka klepi, ta viss o.k. pirmos tris menesus bij samera mieriga, bet nu es pa siem 2.5 men jau esmu pieradusi, ka mes ejam komplekta, es pat nevaru aiziet uz tualeti viena pati, mazgaties varu tikai ja virs ir majas!
pilnigs pretstats vecakajai meitinai! bet nu neko-ka ir ta jadzivo, gan paaugsies un man bus ''miers'' no vinam abam! 😃 😉

princesemince princesemince 10. Dec 2011, 22:56

bet tas taču normāli, ka bērns visu dienu grib, lai to nēsā! kamēr pats nestaigā, tikmēr jānēsā 😀 savukārt, pēc tam, kad sāks staigāt, būs visu laiku jāķer un jānēsā, lai abi tiktu tur, kur Tev jātiek 😉 un tā līdz 3 gadu vecumam 😃

10. Dec 2011, 22:43

man ir tā, ka visas dienas garumā mazais čīkst vienā čīkstēšanā, kad ar pirkstu pārbaudu smaganas, tad smaganas tādas pilnas un cietas, bet nu nekādu baltumiņu neredzu, vienkārši nav vairs spēka pa rokām nest visu dienu...

princesemince princesemince 10. Dec 2011, 21:55

oi, pirmie 2 zobi nāca vispār bez pazīmēm, taču pēc tam tikai sākās... katras zobu grupas nākšana (manam nāca vairāki vienlaikus) kļuva arvien smagāka. pēdējās grupas nākšana noritēja pusgadu ar ik pa pusotram mēnesim notiekošām 2-3 dienu temperatūrām ar >39 grādu temperatūru, kamēr 1 mēnesī izšķīlās 4 acu zobi un 4 dzerokļi. savukārt, pēdējais zobs atkal bija salīdzinoši mierīgs - no rīta pamodās ar 38.3 temperatūru, vakarā tā pacēlās vēl bik augstāka, kamēr nākošā rītā zobs bija izšķīlies.

daccuka daccuka 10. Dec 2011, 21:50

Manai damai pirmie divi zobi iznāca jau 4os mēnešos un vienīgās liecības par to nākšanu bija ka knupi nevis sūkāja bet grauza. Nākamie 2 zobi iznāca drīz vien pēc tam un par to nākšānu jau liecināja arī dažreiz raudāšana naktī un ja pusdienlaikā (Jā, tieši pusdienslaikā!) ēdot krūti sāka pēkšņi raudāt, tad jau ar nāķamajiem zināju-tūlīt kads zobs būs ārā. Bet manējai katrs nākamais zobs arvien smagāk nāca. Astoņus mēnešus jau sagaidījām ar 8 zobiem un uz desmitajā mēnesī man viņa izdzina jau 9to un 10to zobu. Ja ta turpinās tad uz gada vecuma būs visi 12 zobi... Visi viens pēc otra nāk, bet labi ka ne reizē. Mums palīdz kalgēls, bet lietoju tikai naktīs kad sāk raudāt, jo citā laikā par zobu nākšanu maz kas leicina- siekalu nav, knupi gan grauž nevis sūkā un naktī kādu stundu šausmīgi raud tā ka nav nomierināma (to raudāšanas sākumu jau pazīstu un uzreiz uzsmērēju kalgēlu). Protams, ir varbūt tada nedaudz nepierīgāka, varbūt kašķīgāka, bet ta kaļoti izteikti gan nē. Lai veicas un viegla zobu nākšana!

10. Dec 2011, 21:13

ta ari uzvedas daudzi bernini! citiem palidz tas tabletes, citiem ne! man vecakajai pirmais zobs izlida 9.5 men vecuma, lai gan siekalas straumem teceja jau no 1.5 men vecuma! jaunakajai ir 5.5 men, bet nekas neliecina par zobu naksanu! vina man pati par sevi no dzimsanas ir extra nemieriga! 😀

10. Dec 2011, 19:15

Kā mazais Jums uzvedās zobu nākšanas laikā? manējam mazulim drīz 6 mēneši, kaut kur mēnesi ir ļoti nemierīgs, raudulīgs, siekalojas, visu bāž mutē..cik mēnešos Jūsu mazulīšiem nāca pirmais zobiņš? devu dentokind - bet nemaz neliekas, ka palīdz...