Zobārsts grūtniecei!

08. Sep, 08:51 @ Saulīte @ 2018 @ Saulīte @ 2018

Labrīt,topošās un esošās māmiņas.. Man Ginekoloģe teica,ka līdz dzemdībām jāsalabo visi zobi un viņai jāparāda ka esu bījusi labot. Cik noprotu tad grūtniecības periodā nekādu anestēzīju nevar ,lai labošanas laikā nejustu sāpes? Nu tad esmu rēali dimbā,jo man bailes no zobārsta un bez anestēzījas nekādi!! Kapēc nevar pēc dzemdībām? Kā bija citām māmiņām? Paldies!

09. Sep 2011, 23:07

anesteziju var tasiit,nesatraucies un tas nekaitee mazulim 😀

maijuciitis maijuciitis 09. Sep 2011, 20:20

Parasti zobos mazie caurumiņi pārtop par lieliem grūtniecības laikā,jo bērns paņem daudz no zobiem. Bet es salaboju pirms grūtniecības un ~ 25.ned. vēl tikai vienu mazu caurumiņu.. Bet lidz pat 36.ned lietoju vitamīnus. Ir kas saka,ka var ar uzturu visu uzņemt,bet es tā neuzskatu,jo tad ļoti jāseko līdzi. Vēl jau ir arī tas,ka zobi bojājas barojot ar krūti... Un arī pārtraucot barot ar krūti,kamēr hormoni nostabilizējas.. Nu diezgan jāseko līdzi.

09. Sep 2011, 16:28

Maijucis - 'mazais paņem ļoti daudz kalcīja,tapēc daudzām man ziņošām maminam ,nesanak tikai piečīnit!!

maijuciitis maijuciitis 09. Sep 2011, 16:24

Man zobārste paskaidroja, kāpēc atcēla to, ka grūtniecēm zobārsts pa brīvu - daudzas sievietes kopš 18. gadiem (kad beidzas bezmaksas zobārsts) līdz pirmajam bērniņam nebija gājušas pie zobārsta, tad visu saremontē un tad staigā līdz kamēr gaida 2-tro un varbūt arī pēc tam trešo utt. Valstij neadekvāti lieli izdevumi...
Diemžēl tā ir, ka daudz sieviešu iet pie friziera, vaksēties, manikīra, pedikīra utt... kā minimums atstāj 30-50 Ls mēnesī šādām lietām, bet zobiem naudas nav!
Iesaka jau zobus salabot bērniņa plānošanas laikā, lai esot stāvoklī atliek k-ko piečinīt, ja vajadzība un higiēnu uztaisīt.

09. Sep 2011, 15:38

Mja ,nu vēlāk man būs grutak nosedet taja kresla ar lielaku punci!!

Un Latvīja sūdzas pa zemu dzimstību,attieksme ta kāda

09. Sep 2011, 14:32

Labi tātad visu pa plauktiņiem-Latvijā ir jāmaksa gan pa zobāarstu,gan pa medikamentiem

Nekadas privilēģijas nav ?

09. Sep 2011, 13:42

Bet uz zobārstu un citiem tas attiecas,ja ir valsts ? privatajiem tak jamaksa

09. Sep 2011, 13:40

Kur to midvaifu var aizpildit ?

09. Sep 2011, 13:28

Atvainojiet par jautājumu - kas ir domāts ar "midvaifu" un vai runa iet par LR zobu ārstiem?

09. Sep 2011, 13:19

Pag nesapratu zobārsts ir par velti vai kā ?

09. Sep 2011, 11:23

Nu, Jā ginekoloģe gan teica būs jāparāda.

Bet nu es gribu lai mazajam viss ok,tā kā vien došos pie zobārsta kāda 6 mēnesī!

08. Sep 2011, 10:27

Tātad zobārstam jāprasa lai dara šādi!

08. Sep 2011, 09:36

Man ar melns gar acīm..

Bet kapēc jārāda ginekologam ka esmu bijusi pie zobārsta!

08. Sep 2011, 08:51

Labrīt,topošās un esošās māmiņas..

Man Ginekoloģe teica,ka līdz dzemdībām jāsalabo visi zobi un viņai jāparāda ka esu bījusi labot.

Cik noprotu tad grūtniecības periodā nekādu anestēzīju nevar ,lai labošanas laikā nejustu sāpes?

Nu tad esmu rēali dimbā,jo man bailes no zobārsta un bez anestēzījas nekādi!!

Kapēc nevar pēc dzemdībām?

Kā bija citām māmiņām?

Paldies!