vingrojumi vēderam pēc ķeizara

12. Jan, 10:51 Muuna Muuna

Sveikas :) Pagājis gandrīz mēnesis kopš ķeizara un man jau gribas vingrot un taisīt presītes. Bet vai jau drīkst? Man jau šķiet, ka vēdera izskatam dikti ir no svara, cik ātri to sāk "pielabot" :)

taschinka taschinka 10. Apr 2010, 19:56

Es pec keizera saku vingrot pec 2 menesiem un ari ta normas robezas.presi taisiju nevis celos lidz augsai,bet lidz pusei.Pec keizera galvenais daudz kusteties,tad tas viss atrak sadzist.Kaut gan man jau pagajusi 2 gadi un dazreiz jutu ka iesapas reta,ja neta kaut ko padaru.

Muuna Muuna 12. Feb 2010, 15:30

jā, tur ir, tikai uz neko tādu pirmajās divās dienās es nebiju spējīga.. Pirmajā dienā knapi, knapi piecēlos un ar to "vingrinājumu" arī pietika tai dienai 😀

Muuna Muuna 05. Feb 2010, 11:32

paldies 😀

Muuna Muuna 04. Feb 2010, 14:00

amorisita
Kas tie bija par kursiem un kas viņus vadīja? ļoti gribētos zināt par tiem vingrinājumiem 😀

Muuna Muuna 03. Feb 2010, 14:35

nu jau ir pusotrs mēnesis. Vienreiz mēģināju taisīt presīti, bet ilgi nebija jāgaida, ka 'iekustējās' muskuļi vēdera lejasdaļā un rētas apvidū tāda dīvaina sajūta bija. Nekas jau nebija, bet sapratu, ka tiešām ir vēl jānogaida.. Varbūt tikai tādus mierīgos vingrojumus varētu.

Muuna Muuna 12. Jan 2010, 22:51

Sveikas 😀

Pagājis gandrīz mēnesis kopš ķeizara un man jau gribas vingrot un taisīt presītes. Bet vai jau drīkst? Man jau šķiet, ka vēdera izskatam dikti ir no svara, cik ātri to sāk "pielabot" 😀