vēsas rociņas

17. Feb, 02:05 Muuna Muuna

Sveikas, māmiņas! Manam 2 mēnešus jaunajam bēbītim diezgan bieži ir vēsas rociņas - biežāk vēsas, nekā siltas. Zinu, ka par aukstu viņam nav pavisam noteikti, mājās mums ir ļoti silts un pat varētu būt, ka kādu reizi saģērbju viņu par siltu. Bet kāpēc vēsas rociņas un reizēm arī kājiņas pat tad, kad siltas zeķītes ir kājās?! Daktere neko daudz neteica - būšot man puika tāds emocionāls un neesot pamats bažām. Bet tomēr man tas kaut kā nepatīk... Vai kādai ir līdzīgi?

01. Mar 2010, 18:06

Arī mums ir vēsas rociņas (1 mēnesis un 1 nedēļa), kaut mājās ir ļoti silts 22 grādi, daktere teica, ka tas ok, jo viņiem vēl asinsrite nav nostabilizējusies, galvenais , ka aiz krādziņas silti

22. Feb 2010, 10:39

mums vēsas ir rociņas, jo tiek bāztas mutē un žļambātas. kājiņas gan siltas! kaut gan dzemdību namā bija vēsas pirmās dienas, pat ar vilnas zābaciņiem, vasarā.

22. Feb 2010, 08:36

manai mazajai ari parsvara rokas aukstas ari kajas biezi esmu ieverojusi kad vesas kau kajas ir vilnas zekites...es pat no sakuma vilku kreklinus ar tiem cimdiniem lai mazajau butu silti, bet nakadas parmainas nebija piekritu kad sja vecuma mazie maz kustas gan jau nelak bus labi...galvenais lai mugurina silta tad ari mazajam ir silti...

Muuna Muuna 17. Feb 2010, 14:05

Sveikas, māmiņas!

Manam 2 mēnešus jaunajam bēbītim diezgan bieži ir vēsas rociņas - biežāk vēsas, nekā siltas. Zinu, ka par aukstu viņam nav pavisam noteikti, mājās mums ir ļoti silts un pat varētu būt, ka kādu reizi saģērbju viņu par siltu. Bet kāpēc vēsas rociņas un reizēm arī kājiņas pat tad, kad siltas zeķītes ir kājās?! Daktere neko daudz neteica - būšot man puika tāds emocionāls un neesot pamats bažām. Bet tomēr man tas kaut kā nepatīk...
Vai kādai ir līdzīgi?