Vai tas ir lipīgs?

29. Sep, 07:31 DaceT DaceT

Labdien vēlreiz. Šoreiz mani atkal kauj nost tēma par puiša brāli, viņam ir k-kāda ādas sēne kas izpaužās šādi - āda ir diezgan tumšakļuvusi izskatās kā nemazgāta, tas ir pa visu ķermeni un tas pie tā visa klāt ir balti plankumi un ādas lobīšanās. Bija pie dermatologa, teica ka sēne...Bet vai viņa nav lipīga? Mani satrauc tas ka k-kas tik riebeklīgs var pielipt manam mazajam un draugs manus argumentus neņem pierē:@ Varbūt jūs kāda k-ko par to zinat un varat pastāstīt? Paldies jau iepriekš:)

30. Sep 2011, 08:21

nu tad jau tev tas berna tevs ari divains ja sita var but vienalga kas un kads nak pie vina berna

30. Sep 2011, 08:17

Palasi-http://www.psorinfo.lv/Psori%C4%81zei-l%C4%ABdz%C4%ABgas-slim%C4%ABbas.aspx?ID=3434

DaceT DaceT 30. Sep 2011, 08:15

Tfu pasarg dies....

30. Sep 2011, 08:13

ielaizsts kašķis man tā liekas.Ja netīriba dzivo,tagad esot epidemija latvija.. Un tas protams ir lipīgs..

DaceT DaceT 30. Sep 2011, 08:10

K-kas šitamlīdzīgs bet pa to virsu nāk sīkas niezošas pumpeles un balts aplikums....

DaceT DaceT 30. Sep 2011, 08:02

Fui...nē tad šitas nav tas. Sākumā bija tēvam, tad jaunākajam un tagad ir arī vidējam dēlam...Tāpēc baidos ka lipīgs...Pameklēšu vēl😀

Kakene00 paldies😀

30. Sep 2011, 07:58

dadaa šeit labaja stūrī ari bildes

http://www.revdi.lv/lat/zabolevanija/psoriaz/

29. Sep 2011, 21:29

ja psoriaze nav lipiga ja biji domajusi to

29. Sep 2011, 21:21

Psoriāze nav lipīga!!!

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 20:55

Super atradu - tā ir psoriātiskā eritrodermija😤 Viena no smagākajām sēņu infekcijām...

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 20:09

Viņam vienalga izskatās, viņš nemaz neinteresējas kait vai nekait tas dēlam. Esmu ja krustu šķērsu googli pārmeklējusi, viss ko atrodu ir tas ka ādas sēnes ir lipīgas...Ņemšu un spraudīšu tik acīs...Lai sākumā izārstējas un sāk ievērot personīgo higiēnu un tad es apsvēršu domu par uzņemšanu savās mājās.

Es atvainojos, bet es tik nikna esmu, ka nemaz nezinu kur tagad lai tās dusmas izgāž☹

29. Sep 2011, 20:08

Ja ir kur palikt,paņem mazo un aizbraucat..

29. Sep 2011, 20:05

nu bet ko saka berna tevs

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 20:04

neviens manī neklausās tieši tāpēc meklēju nopietnus argumentus lai šitos nelaistu tuvumā savam bērnam.

29. Sep 2011, 20:00

nu tad nelaizat pie sevis tev tadas tiesibas jo tev berns

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 19:58

'15 gadi vienam otram 19

29. Sep 2011, 19:57

Kāds vecums ?

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 19:56

pie ārsta ta aizveda, zāles ta nevien nepērk😤esmu patiesībā šausmīgi nikna šajā sakarā tieši uz puiša māti...blin dzīvo kā cūkas un tad vēl uz šejieni sūta savus netīreļus😤

29. Sep 2011, 19:53

a ka zin ka ta ir senite bija pie arsta

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 19:52

wnk šitā draņķība ir abiem viņa brāļiem tāpēc uztraucos vai nav lipīgs...un ārstēt neviens viņus neārstē un nemaz netaisās😤

29. Sep 2011, 19:43

viram nebija lipiga senite

29. Sep 2011, 19:43

lai noperk aptieka klotrimazola smeri un smere labi palidz viram bija senite no novajinatas imunitates un smerejam labi lidzeja pec paris dienam pazuda

29. Sep 2011, 19:39

citēju personigi es domaju ka lipigs

Pēc apraksta Jūsu slimība visticamāk ir - daudzkrāsainā ēde. To izraisa sēnīte - Pityrosporum ovale, kura ir normālas ādas mikrofloras sastāvā, taču labvēlīgos apstākļos savairojas un rada iekaisumu. Atkarībā no slimības stadijas tā var izpausties sārtu, brūnganu, tumšāku vai gaišāku ādas laukumiņu veidā.

Pēc izārstēšanās āda, kur bijis iekaisums, ir ar samazinātu pigmenta daudzumu. Tāda tā saglabājas līdz tiek atkal iesauļota. Pigmenta atjaunošanās līdz vienmērīgam ādas tonim pēc šīs slimības var prasīt vairākus mēnešus.

Lai pateiktu, vai sēnīte ir izārstēta, būtu jāizdara dažas pārbaudes - piemēram, jāapskatās speciālā gaismā.

Parasti pietiek ar 3-4 nedēļu ārstēšanās kursu ar pretsēņu krēmiem. Smagākos gadījumos nepieciešami iekšķīgi pretsēņu medikamenti, kas ir recepšu zāles.

Ja ievērojāt ārsta rekomendācijas, pietiekami ilgi lietojāt pretsēņu medikamentus un neesat pēc tam sauļojusies, nav pamats domāt, ka sēnīte ir nepilnīgi izārstēta un nepieciešamas vēl kādas zāles.

Lai izvairītos no atkārtotiem slimības uzliesmojumiem, ieteiktu pievērst uzmanību faktoriem, kas samazina ādas aizsargspējas un veicina sēnīšu savairošanos. Tie ir - dažādas slimības, kas ietekmē imūno sistēmu, pastiprināta svīšana, sintētiska materiāla apģērba valkāšana, pārmērīgi bieža ādas mazgāšana ar ziepēm, bieža solārija apmeklēšana.

Lasītāju ievērībai: Lai saņemtu speciālista e-konsultāciju

DaceT DaceT 29. Sep 2011, 19:31

Labdien vēlreiz. Šoreiz mani atkal kauj nost tēma par puiša brāli, viņam ir k-kāda ādas sēne kas izpaužās šādi - āda ir diezgan tumšakļuvusi izskatās kā nemazgāta, tas ir pa visu ķermeni un tas pie tā visa klāt ir balti plankumi un ādas lobīšanās. Bija pie dermatologa, teica ka sēne...Bet vai viņa nav lipīga? Mani satrauc tas ka k-kas tik riebeklīgs var pielipt manam mazajam un draugs manus argumentus neņem pierē😤 Varbūt jūs kāda k-ko par to zinat un varat pastāstīt?

Paldies jau iepriekš😀