Vai ļauni?

07. Aug, 09:30 DaceT DaceT

Ir kārtējo reizi atbraucis puiša brālis, kuram nekas nav par šķērsli. Besī man ārā šitā ciemošanās. Dižojas lielā brāļa priekšā ar to ka 14 gadīgās meitenes viņam sūta savus kailfoto. Pretīgi. Tā kā man jau sāk ieviesties stingrs režīms un pēc plkst deviņiem , sāku likt mazo aijāt un pati ar esmu nogurusi, jo mazais paņem daudz spēkus, tad vēlos vakarā pabūt viena, atpūsties....Bet tas sīkaļa nav dabūnams prom...Uz viņu ir ar bļaušanu laikam jābļauj ka laiks ir iet gulēt un pietiek kvernēt pie tv/datora... Tā kā mums kompis ir vienā istabā un Tv otrā tad vakar es pievācu kompi uz savu istabu, TV izslēdzu un pateicu ka istabā nākt nevar, jo baroju bērnu. Viņš gribot skatīties Futuramu, teicu ka nebūs nekādas Futuramas. Man besī vispār ārā ka ar savām netīrajām kājām iezveļās man gultā:@ Un ka nevar aiz sevis galdu saslaucīt.... Runāt nav jēgas un ārdīties arī ne...pat nezinu ko lai vēl sadara tādu lai saprastu ka te neviens negaida viņu un ka priekš viņa te laika nevienam nav. Visi to puiku tūca viens otram kā tādu lupatu maisu...

DaceT DaceT 08. Aug 2011, 08:54

viņam ir 14...esmu runājusi ar viņu gan arī tēvocis ar viņu ir runājis. Pretī saņemam tikai trulu smīnu vai pastulbu atbildi. Pat tad kad no rīta prasīju kas tas uz galda ir un kāpēc nav noslaucīts saņēmu atbildi, maizes drupatas...tev vajag tu slauki. Manis pēc jau lai viņš te dzīvojas, bet šeit tomēr ir savi noteikumi. Un 14 gadīgs puišelis jau nu var aiz sevis savākt un saprast to ka 9 ir jāmaršē uz migu...

07. Aug 2011, 22:50

gan jau nav tās āmurs.....

07. Aug 2011, 22:49

piekrītu Letiai!!!
arī domāju ka ja sagandēsi attiecības ar puisa brāli, kādas būs jūsu attiecības? galu galā brālis un mazā onkulis un visa dzīve priekā,līdzās pastāvēana jums būs vienmēr...esi draugs brālim un centies gan ar brāli gan savu draugu visu mierīgi izrunāt,izsaki savas jūtas un centies nedaudz izprast to brāli....

07. Aug 2011, 20:28

ko draugs uz to saka vai tikai tev vins trauce

07. Aug 2011, 12:31

Vienīgais ko varu ieteikt ir pārvākties uz citurieni vai ietaisīt atslēgu Jūsu durvīm😀 bet īstenībā jau tavam puisim būtu ar savu brāli jāparunā par to ka viņš nav gaidīts Jūsu miteklī vai arī par to kas Tev viņā tracina, ne jau Tev....

DaceT DaceT 07. Aug 2011, 09:30

Ir kārtējo reizi atbraucis puiša brālis, kuram nekas nav par šķērsli. Besī man ārā šitā ciemošanās. Dižojas lielā brāļa priekšā ar to ka 14 gadīgās meitenes viņam sūta savus kailfoto. Pretīgi.

Tā kā man jau sāk ieviesties stingrs režīms un pēc plkst deviņiem , sāku likt mazo aijāt un pati ar esmu nogurusi, jo mazais paņem daudz spēkus, tad vēlos vakarā pabūt viena, atpūsties....Bet tas sīkaļa nav dabūnams prom...Uz viņu ir ar bļaušanu laikam jābļauj ka laiks ir iet gulēt un pietiek kvernēt pie tv/datora...

Tā kā mums kompis ir vienā istabā un Tv otrā tad vakar es pievācu kompi uz savu istabu, TV izslēdzu un pateicu ka istabā nākt nevar, jo baroju bērnu. Viņš gribot skatīties Futuramu, teicu ka nebūs nekādas Futuramas. Man besī vispār ārā ka ar savām netīrajām kājām iezveļās man gultā😤 Un ka nevar aiz sevis galdu saslaucīt....

Runāt nav jēgas un ārdīties arī ne...pat nezinu ko lai vēl sadara tādu lai saprastu ka te neviens negaida viņu un ka priekš viņa te laika nevienam nav. Visi to puiku tūca viens otram kā tādu lupatu maisu...