Vai ja ir vemšana un caureja tas skaitās tas pats rotavīruss?

26. Feb, 02:07

Mums bērnam 2 gadiņi un bija vemšana un pēc tam caureja. Domāju vai tas nav tas rotavīruss? Varbūt vienkārši kaut ko nelabu ieē'dām, kādas dienas atpakaļ bijām vairākus gabaliņus biezpiena torti ieēduši. Varbūt bērnam vēderiņš neizturēja, jo biezpiens jau tāds, kas ātri bojājas.. Bijām izsaukuši ārstu, bet tas neko neteica, kas tas ir, izrakstīja zāles; Cerucal, Smektu, Pangrol un LIVEO kids. Vēl papildus dzērām kumelīšu tēju, bet vāju un izrādās, ka laikam vajadzēja stipru, lai būtu cietāks vēderiņš. Man ieteica nepareizi, tur ar tām kumelītēm jābūt uzmanīgiem, jo vājas atkal ir škidram vēderam.

02. Jun 2010, 20:47

dod mellenes ja ir iespeeja taas normalizee veedera izeju....

02. Jun 2010, 20:46

nu nevienmeer vemshana un caureja var buut rotaviirus ir veel 100 citi taamilliziigi viirusi kas izpauzas taapat.....

02. Jun 2010, 20:44

nu es jau neteiktu ka taa vakciina ir laba lieta,bet katrs lai spriez pats.......

02. Jun 2010, 20:43

tādas pazīmes ir vairāku veidu vīrusiem, ne tikai rota!!!!
puika pārslimojis caureju, vemšanu augstu T jau 3x, un tikai 1x bija konkrēts vīruss, bet Enterovīruss. Pret Rota ir sapotēts!

26. Feb 2010, 14:41

nu cietaku vederu padaris risi...manai meitai tiesi pirms 2 gadu jubilejas bija rota viruss mums ari bija vemsana un caureja zvaniju dakterei un vina ieteica uzreiz braukt uz slimnicu.ari man pec tam piemetas tas viruss

26. Feb 2010, 14:07

Mums bērnam 2 gadiņi un bija vemšana un pēc tam caureja. Domāju vai tas nav tas rotavīruss? Varbūt vienkārši kaut ko nelabu ieē'dām, kādas dienas atpakaļ bijām vairākus gabaliņus biezpiena torti ieēduši. Varbūt bērnam vēderiņš neizturēja, jo biezpiens jau tāds, kas ātri bojājas.. Bijām izsaukuši ārstu, bet tas neko neteica, kas tas ir, izrakstīja zāles; Cerucal, Smektu, Pangrol un LIVEO kids. Vēl papildus dzērām kumelīšu tēju, bet vāju un izrādās, ka laikam vajadzēja stipru, lai būtu cietāks vēderiņš. Man ieteica nepareizi, tur ar tām kumelītēm jābūt uzmanīgiem, jo vājas atkal ir škidram vēderam.