Uz dzemdību zāli.

08. Mar, 04:37 DaceT DaceT

Gribējās jautāt kas man jāņem līdzi uz dzemdību zāli priekš mazuļa un priekš sevīm? Es būšu viena no tām māmiņām kuras dzemdību nodaļu ieraudzīs tikai tad ka sāksies dzemdības, jo diemžēl nav nemaz laiks lai aizbrauktu, visu apskatītu un noskaidrotu:) Turklāt slimnīca ir labu gabaliņu no dzīvesvietas:D

DaceT DaceT 08. Mar 2011, 16:59

Jā nu man tieši dzemdības būs Kuldīgā. Bet paladziņus tik vai tā esmu jau nopirkusi, nevajadzēs slimnīcā noderēs mājās. Par Kuldīgas slimnīcu esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes. Cerams ka nekas nemainīsies😀

08. Mar 2011, 16:53

visur nevajag, tas jānoskaidro.
Gan to komplektu, gan paladziņus nodrošināja slimnīca. Tā pie mums Kuldīgā.

08. Mar 2011, 16:51

Jāatceras par šķidrumu necaurlaidīgajiem, vienreizējiem paladziņiem . Man kaut kā tas neienāca prātā, bet vajadzēja obligāti😀

08. Mar 2011, 16:47

tas tiešām ļoti atkarīgs no slimnīcas.
Man bija jāpaņem tikai pirmās drēbītes mazulim, kuras uzvilkt dzemdību zālē.
Pārējais viss bija slimnīcas ziņā.
Pati gan izdomāju paņemt lielo ūdens pudeli un tā lieti noderēja. ņēmu līdzi arī mobilo telefonu un pa pauzēm padalījos par savām sāpēm un zvanīju no galda vīram, tiklīdz mazais bij piedzimis.
Drošāk būtu Tev uzzvanīt uz slimnīcu un pajautāt, kas pie viņiem nepieciešams!

DaceT DaceT 08. Mar 2011, 16:37

Gribējās jautāt kas man jāņem līdzi uz dzemdību zāli priekš mazuļa un priekš sevīm? Es būšu viena no tām māmiņām kuras dzemdību nodaļu ieraudzīs tikai tad ka sāksies dzemdības, jo diemžēl nav nemaz laiks lai aizbrauktu, visu apskatītu un noskaidrotu😀 Turklāt slimnīca ir labu gabaliņu no dzīvesvietas😃