USG?

18. Dec, 10:10 DaceT DaceT

Gribēju zināt vai vēl kādai meitenei pēc grūtniecības 20. nedēļas ārsts pēc USG nav spējis pateikt mazuļa dzimumu. Man piemēram daktere atteicās atbildēt uz jebkuru jautājumu urī uz to kas gaidāms. Varbūt ir vēl kāda meitene kas ārstus šobrīd apmeklē Saldū?

29. Dec 2010, 20:07

man USG bija 17ned un ar paradija visu un pateica dzimumu uzreiz jo pagriezas tiesi.

18. Dec 2010, 13:03

Mums dr.arī pagrieza ekrānu USG laikā un visu parādīja un pastāstija un pirms beigšanas pārjautāja via vēl gribam skatīties un ko vēl gribam iraudzīt?? mēs jau 20grūtn ned zinājām kas mums būs😀

18. Dec 2010, 12:05

Es biju 17.nedela.arste ari pret mani un viru paversa ekranu paradaija kur sirsnina,kur rocinas kajinas,un ari teica ka tur kaut kas izskatas pec kranina 😃, bet 100% gan to neapstiprinaja.Tagad iesu janvara sakuma ar 32 ned! tad jau redzes kas isti dzivojas pa punci 😀

DaceT DaceT 18. Dec 2010, 11:11

Viņa man pat ekrānu nerādīja... Turklāt man par katru USG jāmaksā, jo šeit nav vispār neviens ārsts kurš to dara, tāpēc brauc daktere no citas pilsētas. Un kādēļ tad viņa nevarēja pateikt ka šobrīd nevar saskatīt kas gaidāms bet k-ko atrēja😃

DaceT DaceT 18. Dec 2010, 10:10

Gribēju zināt vai vēl kādai meitenei pēc grūtniecības 20. nedēļas ārsts pēc USG nav spējis pateikt mazuļa dzimumu. Man piemēram daktere atteicās atbildēt uz jebkuru jautājumu urī uz to kas gaidāms. Varbūt ir vēl kāda meitene kas ārstus šobrīd apmeklē Saldū?