Un atkal...

23. May, 11:46 DaceT DaceT

Vai tad tiešām kad māmiņa mazo atstāj tētim, lai aizietu nomazgāties, vai pagatavot ēst vai vienkārši lai tētis paauklē mazo kādu minūtīti - skaitās bērna nogrūšana un kratīšanās vaļā???Bērnam taču ir abi vecāki. Un kas tie par aizvēsturiskiem uzskatiem ka līdz gada vecumam bērnam ir vajadzīga tikai mamma??? Es esot slikta mamma savam mazajam jo redz pārāk bieži dodu bērniņu tētim.... Stulbums:@

DaceT DaceT 23. May 2011, 18:08

Es jau saprotu ka nav vērts ņemt galvā un zinu ka vēl jau dabūšu dzirdēt arī citas dzēlības. Bet kāda gan kuram darīšana kā es audzinu savu bērnu, es tāpat darīšu tā kā uzskatīšu par vajadzīgu. Bet te jau izskatās ka kāds "grib" uzņemties rūpi par manu bērnu😤

Cilvēki gan mēdz būt aizvēsturiski un iesūnojuši savos uzskatos😤

23. May 2011, 16:46

Man, godīgi sakot, smiekli sanāca, par tādu cilvēku aprobežotību. Un ko tad darīt, ja tēvs pats grib pačubināties ap bērnu? Raut ārā no rokām un teikt "tas ir mans darbs"? 😃
Neņem galvā tādus cilvēkus.
Mans vīrietis ar parasti pirmais ko izdara samīļojas ar meitu un tikai tad sabučo mani 😃 Un sākumā vispār kā atnāca mājās no darba teica, lai eju ko citu padaru, jo viņš pabūs ar bērnu.

23. May 2011, 15:34

Tad jau jāsaka ka pie bērna taisīšanas tēvs ar nav vajadzīgs! Neņem galvā tos idiņus! bērnam vajag arī tēva uzmanību, pasaki savādāk pēc gada bērns var arī pajutāt kas tas par onku! tas tā neņem viņus galvā!
Vīrene pie jums vien vazājās?

23. May 2011, 15:27

amorisita, mums tas pats, kā tētis pa durvīm iekšā, no darba, tā meita uz rokām, tiek sabučota, samīļota, bet es stāvu un gaidu kaut vienu bučiņ! 😃

princesemince princesemince 23. May 2011, 13:27

tieši tā - skaudība, jo tām sievietēm vīrieši nav palīdzējuši!
labāk saņemies, jo šis ir tikai sākums, gan jau būs vēl labas "atziņas" 😉

23. May 2011, 12:07

Kas ta tās pa muļķībām? Tieši vajag uzsvērt, ka bērnam ir divi vecāki, un abiem jāprot un jāgrib rūpēties pa viņu! Tas labi, ka tētis ņemās ar bērnu! Mammai arī vajag atpūsties, ne tikai nomazgājoties, bet vienai iziet kādu reizīti, kvai uz veikalu aizbraukt. Neņem galvā gan tādas muļķības! 😉

DaceT DaceT 23. May 2011, 12:03

Tētis saka lai neņemu galvā😀 Bet mani tas tik un tā tracina...

23. May 2011, 11:49

tik tiesam stulbums

DaceT DaceT 23. May 2011, 11:46

Vai tad tiešām kad māmiņa mazo atstāj tētim, lai aizietu nomazgāties, vai pagatavot ēst vai vienkārši lai tētis paauklē mazo kādu minūtīti - skaitās bērna nogrūšana un kratīšanās vaļā???Bērnam taču ir abi vecāki. Un kas tie par aizvēsturiskiem uzskatiem ka līdz gada vecumam bērnam ir vajadzīga tikai mamma???
Es esot slikta mamma savam mazajam jo redz pārāk bieži dodu bērniņu tētim....
Stulbums😤