Ticības

09. May, 08:51 agodanzy agodanzy

Sveikas, varbūt jūs man varat pastāstīt par to kā atšķiras šīs neiedomājami daudzās ticības... Pati esmu kristīta kā Luterāne, vairāk interesē Pareizticība, jo baznīca patīk.. Kā ir jums ar pieredzi un kādi ir plusi un mīnusi? ;) Paldies!

19. Oct 2011, 12:52

nu man domat, ka Dieviņš ir sirdī nevis baznīcā!

Tā jau ir, ka majās visu laiku ir kādi traucēkļi, un mūžīgi laika nav.... Bet tas neliedz palūgt svētību pirms ēšanas vai prom ejot neteikt "Čau!" bet gan " ar Dieviņu!" ka mana mamma dara!

Barnīca vairāk vai mazāk ir otršķiriga! un man arī tuvāka sirdij ir pareizticīgo ēka, tur cita atmosfēra!
un tomēr mana baznīca ir Svētā Jāņa Luterāņu baznīca! (ak Dieviņ, ceru ka pareizi uzraxtīju)

19. Oct 2011, 12:51

nu man domat, ka Dieviņš ir sirdī nevis baznīcā!

Tā jau ir, ka majās visu laiku ir kādi traucēkļi, un mūžīgi laika nav.... Bet tas neliedz palūgt svētību pirms ēšanas vai prom ejot neteikt "Čau!" bet gan " ar Dieviņu!" ka mana mamma dara!

Barnīca vairāk vai mazāk ir otršķiriga! un man arī tuvāka sirdij ir pareizticīgo ēka, tur cita atmosfēra!
un tomēr mana baznīca ir Svētā Jāņa Luterāņu baznīca! (ak Dieviņ, ceru ka pareizi uzraxtīju)

13. Oct 2011, 20:39

domaaju jaatceraas ir viens lai cik ticiibas nebuutu Dievs ir viens un visu paareejo nosaka muusu iekseejaas sajuutas, cels pie Dieva iet caur sirdi!

13. Oct 2011, 20:34

o jaa par taam durviim pilniigi piekriitu, neuzskatu ka baznicas durviim jaabuut ciet,tas tacu ir celjs pie Dieva maaciitaaji ir Dieva kalpi kuriem javed un jaraada sis celjs,domaaju ja bazniicas durvis buutu atveertas tad ljooti daudzi bazniicaa iegrieztos kaut vai uz 5 min un aizdomaatos,aizluugtu bet tiesi sii iemesla delj kad ir jaaiet tiesi tikos un tikos ne visi ir gatavi iet un varbuut sie cilveeki kuri iegrieztos tikai uz briidi velaak buutu gatavi iet veel un veel jo ja bazniica tu juuties labi tu guusti sirdsmieru,dveesele ir harmonijaa,tu esi uzklausiits....

13. Oct 2011, 19:40

Es esmu kristiita ka katole, kadus gadus 🤓10 loti citigi (bernibaa) gaju uz baznicu katru svetdienu, kad negajam majas skaitijam lugsanas. Tevs man tads loti stingrs bija. bet nu jau paris gadus neesmu bijusi ne uz vienu dievkalpojumu. sad tad gribas ieiet baznica, bet tur vienmer vartuinji ciet aizverti un nezinu vai var, bat biju suguldaa uz pareizticiigo baznicu, tur durvis plasi vala, loti sirsnigi cilveki gaida visu izstasta parada (likam svecites ar viramati pirmoreiz dzivesada veida baznica) izejot ara bija loti laba sajuta. vienigais man vinju ticiibaa nepatiik parlieku liela uzbaziiba, bet ta jau pasai jaskatas. Aizej uz kadu no baznicam, pasedi padoma, pati sapratiisi kur labak patik. Ja tici dievam Vinsh tevi dzirdes jebkur, javien to dari no sirds! 😀

13. Oct 2011, 19:21

piekrītu par bībeli.uz baznīcu kurā esmu kristīta nebiju gājusi kopsh bērnības,pusaudzu gados gaju uz metodistu baznīcu,tagad kopa ar vīru uz pareizticīgo baznīcu,esmu luterāne,vīrs un dēls pareizticīgie.atkal ar baznīcām un reliģiju saskāros kad grasijāmies kristīt dēlu, kad aizgājām uz pareizticīgo baznīcu likās ka esmu pareizā vietā, jo pats galvenais kā tu jūties baznīcā,kā pret tevi izturas ja ko jautā mācītājam,kā viņs skaidro...ja gribas ieejot baznīcā no tās iziet ja dvēsele nejūt piederību tad šī nav tava vieta caur kuru uzrunāt un justies tuvāk Dievam....nu kaut kā tā es jūtos un uzskatu.....

13. Oct 2011, 18:24

santadzelme,
par 100% piekrītu tev- par Bībeli! tas ir galvenais vadonis kristiešu dzīvē 😉

agodanzy agodanzy 13. Oct 2011, 18:10

sigitaninika - Tava reliģija ir interesanta, tas tiešam tā neparasti svešam izstāstīt savas kļūdas.. bet nu tā tiešam citiem iespējams ir vieglāk 😀

12. Oct 2011, 13:35

neviena religija nav sveszemju! ja pie mums ir musulmani, tad tie ir pie mums un, manuprat, nav svarigi, ka si ticiba vairak tiek pielugta kaut kur vidusazija!
pati gan neesmu parak ticiga, bet Dievu ari nenoliedzu! zinu ka ir kaut kas pari visam stavoss, bet vai tas ir Dievs vai kads cits, spriest nenemsos! esmu kristijusies katolu baznica, lai gan labpratak butu luterane, jo mani mulsina fakts, ka man mani greki jastasta kadam, kurs nemaz nenojaus, kas es par cilveku! tiesi tapec esmu bijusi tikai uz vienu greksudzi, sapratu, ka tas nav prieks manis! pie luteraniem gan savadak, tiesam pats aizej un no sirds nozelo pastradato! tapec, ja kas ir uzkrajies uz sirds, majas vienkarsi sev, var teikt ka ari Dievam, izkratu sirdi!

agodanzy agodanzy 12. Oct 2011, 11:59

amorisita tas nebija tā domāts, ka baznīca lielāka, vai krāšņāka 😃 bet gan liekas pieejamāka jebkuram cilvēkam un mājīgāka.. 😀

princesemince princesemince 09. May 2011, 21:06

pareizticīgajiem papildus Trīsvienībai ir arī Dievmāte. šajā konfesijā bieži ieceļ svēto kārtā. ja nemaldos, pareizticīgo priesteri iedalījās 2 veidos - vieni var, otri nevar precēties. bet visprecīzāk jau Tev paskaidros jebkurš, kurš studē teoloģiju.

agodanzy agodanzy 09. May 2011, 20:51

Sveikas, varbūt jūs man varat pastāstīt par to kā atšķiras šīs neiedomājami daudzās ticības...
Pati esmu kristīta kā Luterāne, vairāk interesē Pareizticība, jo baznīca patīk.. Kā ir jums ar pieredzi un kādi ir plusi un mīnusi? 😉
Paldies!