Svara atgūšana pēc dzemdībām

Cik ilgs laiks bija vajadzīgs TEV, lai atgūtu pirmsdzemdību figūru? Pastāsti, kādus līdzekļus Tu izmantoji, lai sasniegtu savu mērķi! Tā kā svara pieaugums grūtniecības laikā man bija diezgan liels- 20kg, tad es savu iepriekšējo figūru atguvu 6 mēnešu laikā :)

LOVE LOVE 26. Sep 2020, 10:27

Lūdzu, izlasiet šo liecību par to, kā Dr Sacre palīdz man atgriezties bijušajai mīļotajai Marijai. Atpakaļ pie manis, Marija ar mani izšķīrās divu iemeslu dēļ, pēc tam, kad bijusi attiecībās 2 gadus un dažus mēnešus, viņa sāka sūdzēties, ka esmu pārāk resna un es nevaru viņu apmierināt seksuāli, es biju neērti, tad viņa sarunājās ar draudzenes starpniecību, ar kuru es sazinājos ar Dr Sacre, kurš mani padarīja par perfektu vīrieti, viņš man sagatavoja dažas augu izcelsmes zāles, kas samazina tauku daudzumu un padara mani spēcīgu, ir vīrietis, un sagatavojiet arī dažas augu izcelsmes zāles dzimumlocekļa palielināšanai, man bija ļoti laba ķermeņa forma un 12 cm dzimumloceklis bez blakusparādībām, pēc dažiem mēnešiem es viņai piezvanīju, bet viņa atteicās atgriezties pie manis, bet es viņu ļoti mīlu, es ātri sūdzieties Dr Sacre par palīdzību, un viņš man palīdz un uzburt viņai burvestību un 12 stundu laikā viņa pārdomāja un atgriezās pie manis, un šodien mēs atkal esam laimīgi, ka viņai ir mīļākais, viņa mani tagad mīl vairāk nekā iepriekš, pateicoties visiem Dr Sacre, sazinieties ar Dr. Sacre, lai uzzinātu zemāk sniegto informāciju
E-pasts: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp numurs: +2349076034359
Es priecājos dalīties ar jums ar šo informāciju, un es zinu, ka tā kādam palīdzēs

Kristofers.

09. Dec 2009, 21:10

es ceru ka atgusu savu ieprieksejo svaru un pat vel nedaudz gribetos...pa vasaru tas ir labi iespejams, jo nav jasez majas ka ziemas perioda tik pie ledusskapja un gulta atpakal...

02. Nov 2009, 11:48

beidzot arī man ir mazie dvīņuči pie sāniem.. (: grūtniecības laikā biju 94.7kg, bet nu jau kā 2nedēļas pēc dzemdībām sveru 76kg 😀
pirms grūtniecības biju 70kg (bet tad jau biju ar "kukulīšiem" sānos), bet ceru dabūt savu iepriekšējo svaru 65kg 😀
baroju ar krūti abus divus... 😀 un pati jūtu kā svars pamazām krītas.. arī izskata ziņā viss ir notievējis..tagad vēl dupsis atlicis.. 😀

30. Oct 2009, 23:11

Man bija +15, bet tagad paskatot bildes ar vīru secinam, ka biju īsta "mammīte" 😃 knapi kustējos 😃
Ja nemaldos jau pirmajā mēnesī atguvu iepriekšējo svaru - 60kg, pēc 2. mēneša saņēmos un sāku mājās vingrot, tagad jau 5 mēneši un svars ir 53kg, turklāt viss palicis tvirtāks. No strijām gan nesanāk atbrīvoties ☹

Muuna Muuna 25. Oct 2009, 23:11

Man šobrīd 32. nedēļa un svars klāt ir 12 kg no grūtniecības sākuma. Es tā spriežu, ka tas tiešām ir individuāli - vismaz man šobrīd ir tā, ka tie 12kg izskatās ļoooti daudz - vaigi kā baloniņi un vispār pati tāda lācene esmu. Ja man būtu +30kg, tad es būtu autobuss. Laikam tāpēc, ka man smalki kauli un viss uzreiz redzams, kas lieks. Vēl jau droši svars nāks klāt, bet nu gribētos, ka nav vairāk par 15 kg - jau tagad jūtos dikti, dikti liela... 😀 Par barošanu un svra zudumu pēc dzemdībām arī es esmu lasījusi visādus pretrunīgus rakstus, bet tas ir fakts, ka pienu "ražojot" patērējas vairāk kalorijas. It kā vajadzētu būt loģiski, ka tad, ja pēc dzemdībām ēd mazāk kā grūtniecības laikā + vēl baro, tad iet nost.

19. Oct 2009, 12:38

Pēc rakstīto komentāru daudzuma un to apjoma, es sapratu, ka man ir vislielākais svars -> +34kg..bet vienīgais iemesls, kāpēc ir tik daudz, drošvien skaidrojams tāpēc, ka esmu dvīņu māmiņa. 😀 Man par laimi uz vēdera nav striju. Mazie mani rūķīši izvēlējās pasaulē nākt pa vieglāko ceļu-ar ķeizargrieziena palīdzību, jo abi guļ ar dupšiem uz leju. Un kā ir pēc ķeizargrieziena? Svars arī nāk tik ātri nost kā , ja būtu parastās dzemdībās? (:

17. Oct 2009, 23:54

vislabak ir taisit presiti.man tas palidzeja.bet plus vel ir tas ka baro bernu ar kruti,tas ari samazina svaru.tikai jabut gribasspekam vingrot😀

17. Oct 2009, 23:06

mans svara pieaugums bij 12.kg..godīgi sakot nav nemaz tik traki.pirmajā mēnesī viss arī pats no sevis pazuda,bet ir viens BET,palicis ir vedars,kurš nepazūd..un cik esmu vingrojusi tomēr bez rezultātiem,bet nu ceru,ka tomēr ar laiku sarausies un viss būs kārtībā!!

17. Oct 2009, 21:38

Nivea - gan jau būs labi, cik zinu, ja māminjai pieaug liels svars, tad vieglāk ir arī nomest...
Līdzīgi, ka apaļākam cilvēkam vieglāk svars nāk nost....😀😀😀

17. Oct 2009, 16:32

Man ārsts tieši teica, ka krūts barošana esot tas iemesls, ka māminjai svars iet nost...Nezinu, drosvien kā kurai māminjai...un tas, ka svars iet klāt, kad pārtrauc barošanu, ir ne tikai man, bet arī draudzenēm - māminjām!!!
Nju bet protams, ja māminja ieprieksh bijusi ļoti tieva, tad arī pēc bērninja (lielākoties), atgūst savu formu...😀😀😀 Un iedzimtība arī šeit ļoti nospēlē....

17. Oct 2009, 11:06

Jā, Kristīne, es arī domāju, ka jāseko līdzi ēdienkartei...negribētos jau pieņemties svarā, it īpaši grūti ir ar vēdera ādu, jo palikusi tāda nesmuka pēc bēbja - lai to labotu, pat esmu saņēmusies taisīt presītes, kad ir laiks (vai nu tad kad mazā guļ, vai arī kad mazā spēlējas pa paklāju, tad es arī guļos blakus un pavingroju)...😀😀😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 17. Oct 2009, 10:21

Man svars kritās līdz meitai bija 1,5 gads. Tagad gan esmu atkal pieņēmusies svarā un ir bišķi vairāk kā pirms grūtniecības, jo:
- atgriezos darbā un vairs nebija noskriešanās pa mājām ar mazo;
- sāku dzert kontracepcijas tabletes (uz šo tablešu rēķina lkm arī svars visvairāk atgriezās).

Sandra, bišķi tomēr vajadzēs pasekot līdzi savai ēdienkartei, bet ja paliksi tikpat aktīva kā līdz šim, tad svara pieaugumam nevajadzētu būt!

17. Oct 2009, 10:08

Sveiki!!!
Man svara pieaugums nebija ļoti liels- 14kg....Pat no malas nevareja pateikt, ka esmu stāvoklī, jo nebija nekāda milzīgā puņča. Ēdu pilnīgi visu , ko vajadzēja, gan dārzeņus, gan augļus, gan arī visu laiku kautko asu gribējās (visi teica - nju tad jau tev puisītis būs, bet nekā!!!😀😀😀 )
Pēc dzemdībām svars ļoti strauji nokritās, kad atbraucu no slimnīcas, tad jutu, ka nevienas drēbes vairs neder - visas kā izpletņi...Atguvu savu iepriekšējo formu 4 mēnešos, pēc tam vēl svars nāca nost.....Sāka pat skolas laika džinsas derēt...😀😀😀
Es domāju, ka noteikti tas bija tāpēc, jo mazo baroju ar savu pienu - nekādu putru un maisījumu!!!Man piens bija trekns, un mazā neko citu neprasīja.Ārsts teica, ka lai tik baroju, cik varu un svars nāca ātri nost....
Mazliet arī pavingroju, bet ne strauji, tik pēc kāda 2 mēneša...
Tagad mazo nesen pārtraucu barot pati, bail, ka svars nenāk klāt, jo uz aukstāku laiku parādās lielāka apetīte.....
Vai jums arī tā ir?????

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 17. Oct 2009, 09:38

Cik ilgs laiks bija vajadzīgs TEV, lai atgūtu pirmsdzemdību figūru? Pastāsti, kādus līdzekļus Tu izmantoji, lai sasniegtu savu mērķi!

Tā kā svara pieaugums grūtniecības laikā man bija diezgan liels- 20kg, tad es savu iepriekšējo figūru atguvu 6 mēnešu laikā 😀

12. Feb 2008, 14:29

Manam mazulim ir jau 1gads un 1mēnesis.Bērna kopšanas pabalstu rēķināja no tēva algas,jo tā bija 4x lielāka par manu algu.Dzīvē gadās dažādi un biju spiesta no bērna tēva šķirties.Bet!!!Tā kā pabalstu rēķināja no viņa algas,tad arī pabalstu skaitīja uz viņa bankas kontu.Un šeit arī sākās mūsu problēmas!Naudu turpināja skaitīt uz viņa kontu,bet man viņš šo naudu nedeva,bet pats iztērēja savām vajadzībām, lai gan bērns dzīvo pie manis un viņš iztērēja savām vajadzībām naudu,ko valts skaita mūsu bērnam nevis tēvam!Tādā veidā viņš atriebās man, un nekādi nespēju viņam ieskaidrot,ka tā viņš kaitē bērnam nevis man!Šis laiks bez naudas man bija kā murgs!Komunālie,ēdiens ,apģērbs!nekam nebija naudas!
Vakar bija tiesa!Laulība šķirta,alimenti arī piedzīti!Tagad tēvs maksās visus alimentus uz atpakaļu,ko nav maksājis!Ir cerība,ka man un dēlam dz;ive beidzot iegriezīsies normālās sliedēs un nekad vairs nebūs tik izmisīgi brīži,kad nevaru savam bērnam iedot ēst un nopirkt pamperus!
Gāju uz VSAA,lai bērnu kpšanas pabalstu skaitītu man nevis uz tēva kontu,jo bērns ir manā aprūpē,bet tas nebija iespējams bez tēva piekrišanas!Valts nav padomājusi,ko darīt māmiņām,kas nonākušas šadā situācijā kādā es!

07. Dec 2007, 21:50

dziivoju Anglijaa un seit arii dzemdeesu.beebis naaks pasaulee juunijaa naak.gadaa.vai varu sanemt beerna pirmo pabalstu un cik.veelos registreet un ieguut pers.kodu mazulim Latvijaa.kas man jaadara un vai nav probleemu,ja mazula teevs ir polis?

24. Nov 2007, 08:51

Labdien!!!
Vai es varu atrasties bērnu kopšanas atvaļinājumā, bet bērnu kopšanas pabalstu saņem tēvs, jo ir lielkāka alga. Vai tādā veidā es nezaudēju savu darba vietu. Uz kāda pamata es dodos bērnu kopšanas atvaļinājumā, ja es to pabalstu nesaņemu, bet tētis saņem? Kā īsti ir ar šo sistēmu, kā mums labāk darīt? Paldies iepriekš par atbildēm. 😀

22. Nov 2007, 11:32

a ir kuram mamiņām nau bijusi liela alga tad lai labak nem uz teva varda pabalstu ja viņam ir lielaka alga jo bernam vajaga tomer daud

21. Nov 2007, 13:40

Man š.g. 5.oktobrī piedzima dēliņš.Vairāk kā gadu strādāju veikalā par pārdevēju.No 23.jūlija esmu dekrētā.Bet tā ir sanācis,ka mana darba vieta 1.novembrī likvidējās un uz šo brīdi vairs neskaitos nodarbināta.Kad gāju uz sociālo nodaļu rakstīt iesniegumu par maternitātes pabalstu,man atbildēja,ka neskatoties uz to,ka pirms tam godīgi tika maksāti nodokļi-varu saņemt tikai bērna kopšanas pabalstu-50Ls!Man gan bija tikai minimālā alga,bet tomēr,kapēc man jāzaudē tas,kas pienāktos,jo nodokļus maksāju un ne jau manas vainas pēc darba vieta likvidējās!Esmu pārsteigta un ļoti apbēdināta,par šādu mūsu valsts likumdošanu!Gribētu,lai kāds apstiprina,vai tā tiešām ir,ka saņemšu nieka 50Ls,itkā vispār nebūtu strādājusi?

18. Nov 2007, 20:12

Gads iet ārā no stāža. VSAA pajautāju vai es nevaru pati nomaksāt nodokli, lai tomēr nezaudētu šo gadu, man atbildēja, ka tas neesot iespējams, jo es esot darba attiecībās (pusotru gadu). Tikai nesaprotu, kādēļ nekur presē par to nerunā. Uzsver, ka māmiņu algu var aprēķināt no tēta algas, bet par to ka māmiņai šis gads iet ārā no darba stāža nekur netiek minēts. Kādēļ atkal tāda noslēpumainība un informācijas slēpšana?
Šāds jautājums man radās no manas iepriekšējās pieredzes. Mana 1. meita dzimusi 1993. gadā (tobrīd nestrādāju). Kad 1998. gadā piedzima 2. meitiņa gāju noskaidrot savu darba stāžu un man par lielu izbrīnu no stāža laika pazuda laiks, kad audzināju savu 1993. gadā dzimušo meitu. Kad jautāju VSAA darbiniecei, kā tad tā- sekoja atbilde, ka esot bijis tāds likums,ja es būtu maksājusi nodokli, tad stāžs būtu saglabājies, bet kāpēc tad mani neviens par tādu lietu neinformēja?
Tagad gaidu trešo bērniņu, un ja pati nebūtu šo jautājumu par māmiņas algu, kuru aprēķina no tēta algas , neviens man par gada zudumu stāžā nebūtu pateicis, ka tas man no stāža būs zudis. Un tad jau kopā man no stāža būs zuduši kopā divi ar pusi gadi.
Tagad to zinot ar to rēķinos, bet nesaprotu, kāpēc tas tiek noklusēts!!!

15. Nov 2007, 14:41

man interese ,ja pabalstu maksa no teta naudinas ,vai maminai iet darba stazs,tas ir 1 gads ?