Staigulis.

16. Nov, 06:24 DaceT DaceT

Sveikas māmiņas. Gribēju jautāt sekojošo - vai esat savus mazuļus likušas staigulītī, kā mazais ir reaģējis un kādā vecumā sākāt likt?

taschinka taschinka 17. Nov 2011, 20:24

Šis noteikt bija iemesls kāpēc mans dēls sākumā spēra pirmos soļus 11 mēnešu vecumā un tikai 13 mēnešu vecumā iemācījās rāpot.

Tā kā es kategoriski pret staiguļiem.

taschinka taschinka 17. Nov 2011, 20:19

4 gadus atpakaļ,kad dzima mans dēls es daudz ko nezinaju,jo viss bija jaunums,viss bija pirmo reizi.
Neviens ārsts tanī laikā par staiguli neko neteica,paziņām bija staiguļi bērniem,veikalos tirgoja un man šķita,ka tas ir tā pat kā rotaļlietas,kaut kas noderīgs.
Bet tagad,kad tik daudz informacija,mēs zinam kas ir labs un slikts,mums ir kam jautāt.
Ka tā padomā es jau neliku staigulī,lai man būtu brīvāks laiks,lai būtu iespējams ko darīt.Man laiks bija un visu varēju padarīt,es izmantoju staiguli,jo domāju,ka tas ir attīstošs.

taschinka taschinka 17. Nov 2011, 20:15

Nenotika nekas.Viss bija labi un dēlam patika,bet tad kad izmantoju staiguli,nezināju,kas tas ir kaitīgs.
Bērnam pašam jāpieceļas kājās,pašam jāsper pirmie soļi,nevis am jāizmanto kaut kas.

17. Nov 2011, 20:08

taschinka, kas mazajam notika????

taschinka taschinka 17. Nov 2011, 20:07

Es liku dēlu staigulī,bet tagad nožēloju.
Tad kad liku nezināju,cik ta kaitīgs,tagad zinu un ceru,ka arī pie mums to aizliegs kādreiz.

16. Nov 2011, 19:05

mans bralis, savu meitinu lika no 6 menesu vecums, tai laika tas likas super izgudrojums, ieliec to bernu tur ieksa un ej pati kur tev vajag, ja mazais grib atnak pakal! jasaka, kajas vinai taisnas un staigat saka 9.5 men vecuma, bet tapat saviem berniem neko tadu nnepirksu!

16. Nov 2011, 18:50

sakuma domaju, ka liksu pirmo meitinu, tad sapratu--prieks kam tas vajadzigs?? visur kur vajag bernins var aizrapot vai aiziet pieturoties! ar otru nemaz domas nav pirkt!

princesemince princesemince 16. Nov 2011, 18:45

man nekad nav bijusi nepieciešamība un arī doma likt staigulī 😀

16. Nov 2011, 18:26

kaapeec jaaliek staigulii?

DaceT DaceT 16. Nov 2011, 18:24

Sveikas māmiņas.

Gribēju jautāt sekojošo - vai esat savus mazuļus likušas staigulītī, kā mazais ir reaģējis un kādā vecumā sākāt likt?