sporta rati, kas ērti arī ziemā

25. Aug, 12:56 Muuna Muuna

Sveikas, māmiņas! Šis temats jau ir daudzkur aprunāts, tomēr kuras firmas sporta ratus ieteiktu apskatīt, lai mazajam arī ziemā būtu silts kāju pārsegs, lieli riteņi, samērā viegli sporta rati un būtu viegli ripināt uz priekšu :) Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Jane Slalom, bet kādiem sportiniekiem brauc jūsu mazie? Paldies jau iepriekš!

27. Aug 2010, 17:56

man patika rati ar lieliem riteniem man pirmajam puikam bija rati ar mazam riepinam visu laiku mocijos ziema pa sniegu neizbraukt otram pirku ratus ar lielam riepam super

Muuna Muuna 26. Aug 2010, 14:12

elza
tieši uz x-lander xa šobrīd skatos 😉

26. Aug 2010, 09:13

Mums ir xlander xa sporta rati ar četriem riteņiem-man patīk ērti un labi vadāmi😀

Muuna Muuna 25. Aug 2010, 13:55

mums tagad ir ABC design pramy luxe rati. Ļoti labi jau, bet nu.. par smagu. Paši rati 16kg, bēbis tūlīt jau 9, ja vēl būts veikalā, tad pieskaitam klāt vēl kādus 5-6kg.. Grūti stumjās un kļūst par smagu. Gribas vieglākus, ērti saliekamus. Ziemā bēbis jau staigās 😀

Muuna Muuna 25. Aug 2010, 12:56

Sveikas, māmiņas!
Šis temats jau ir daudzkur aprunāts, tomēr kuras firmas sporta ratus ieteiktu apskatīt, lai mazajam arī ziemā būtu silts kāju pārsegs, lieli riteņi, samērā viegli sporta rati un būtu viegli ripināt uz priekšu 😀 Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Jane Slalom, bet kādiem sportiniekiem brauc jūsu mazie? Paldies jau iepriekš!