smagi rati un NE-pirmais stāvs..

03. Feb, 02:43 Muuna Muuna

Sveikas! Padalaties pieredzē - kā organizējaties, lai tiekat laukā, ja ir smagi rati un dzīvojat augstāk par pirmo stāvu :) Man trešais un nemaz nevaru tos ratus pastiept. Varētu atstāt lejā pirmajā stāvā, lai stāv, bet bail, ka nospers. Kā jūs tiekat galā?

16. Feb 2010, 14:00

man ari bija keizars un ta pat nesu jo citas izejas navvvv

Muuna Muuna 16. Feb 2010, 12:08

njā, tad jau tomēr ir mammas, kas staipās pa stāviem. Es jau arī varētu, bet ratus nopirku vēl pirms uzzināju, ka man būs plānotais ķeizars.. Tad nu tagad nekādas stiepšanas nedrīkst.

03. Feb 2010, 17:09

Mēs tiiko nopirkām ratiņus, izmēģinājma- lien liftā 😀 Abi ļoti nopriecājāmies, ka tā, jo sākumā ar bažījāmies, ka nelīdis liftā. Jo mums, lejā nevarētu atstāt, ātri vien pazustu...ja mums pat paklājiņi, ko liek pie durvīm, mēdz pazust.... Itkā ir gan durvju kods utt., bet vienmēr atrodas kāds, kuram ir "grūti" aiztaisīt aiz sevis durvis...

03. Feb 2010, 16:57

es ari nesaju pa trepem lenam un pratigi ka nelly,parvacamies dzivot citur uz 4 stavu bet te ir lifts bet rati taja nelien☹

vikkuks vikkuks 03. Feb 2010, 16:38

dzīvojam 3 stāvā, bet mums ir 1 stāva telpa, kur atstāt ratus. bet tik un tā panest ratus bija smagi. Reizēm tik un tā nācās ratus nest uz dzīvokli- bija smagi. Nonest vēl varu, bet kad jānes augšā traki- esmu nogurusi no pastaigam, plus vēl pirkumi. Vasarā atstāju mazo laukā guļam, bet pati fiksi pirkumus uz dzīvokli. Tiklīdz mazais iemacījas sēdēt nopirkām vieglākus ratus. 😀))

03. Feb 2010, 15:43

mmm..man ir dvīņu rati un dzīvoju 4 stāvā. Man jānones lejā rati un pēc tam abi mazuļi.. 😃 bet parasti viena neeju ārā, jo tas nav iespējams, jo nevēlos vienu mazuli atstāt-šajos laikos..
Tāpēc, par laimi, man kaimiņos dzīvo vēl viena jaunā māmiņa, ar kuru ejam ārā.. 😀
un augšā ratus ir nenormāli grūti uzstiept. ☹

03. Feb 2010, 15:03

Man gan vēl ratus nav kur stumt (mazais vēl man puncī)...bet jau priecājos,ka man mājai ir lifts un rati lien liftā 😀 Savādāk nezinu kā tiktu augšā vai lejā no sava 9. stāva.

Muuna Muuna 03. Feb 2010, 14:51

nelly
es vienreiz mēģināju savējos vilkt augšā, bet vairāk par 3 pakāpieniem neizdevās.. Esmu nopirkusi tiešām labus, bet vienīgi šai ziņā nepraktiskus ratus. Tagad saprotu, kāpēc dažas mammas forumos raksta, ka piedzimst bērns un tad tik skaidrs, kādi rati vajadzīgi..

Muuna Muuna 03. Feb 2010, 14:49

gita21
tad jau vēl ok, bet manējais "bagažnieks" katru rītu brauc uz darbu 😃 Būtu man mašīna, tad es arī varētu šitā.. 😀

Muuna Muuna 03. Feb 2010, 14:43

Sveikas!

Padalaties pieredzē - kā organizējaties, lai tiekat laukā, ja ir smagi rati un dzīvojat augstāk par pirmo stāvu 😀
Man trešais un nemaz nevaru tos ratus pastiept. Varētu atstāt lejā pirmajā stāvā, lai stāv, bet bail, ka nospers. Kā jūs tiekat galā?