Slingi ...

12. Apr, 01:34 mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija)

Klau, meitenes, es te pēdējās dienās domāju par tādu lietu kā slingi. Jo vairāk par to interesējos, jo vairāk sliecos uz to, ka noteikti tādu izmantošu! Vēl nekur neesmu atradusi neko tādu rakstītu,ka tas nav labi bērniņam Visur tieši otrādi...Varbūt kādai ir ir bijusi zināma saskare ar slingiem? Draudzenēm, radiem, pašām ...

12. Apr 2011, 17:28

Mums ar meitiņu arī patīk slings! Nopirku viņu arī tajā pašā manislingi.lv, iepriekš sīki smalki iepazinos ar visiem sīkumiem par šo nēsāšanas veidu. Mēs gan pirmo reizi iemēģinājām pie manas draudzenes, kad mazajai bija 1 mēnesīts, tā kā patika, tad pašas nopirkām. Siešanas tehniku iemācījos pašrocīgi, no instrukcijām. Baigi bieži nenēsāju viņu tajā, bet noder, īpaši tad, kad mazai kašķi uznāk, un pa rokām vien tik grib. Mums šodien paliek 11 mēneši un vēl joprojām neprotestē esot slingā! 😀

12. Apr 2011, 16:46

Un vēl, manai meitenei nepatīk, kad viņa ir iesieta slingā, bet es nekustos, visu laiku ir jābūt kustībā, jāstaigā, īpaši pirmajā pusgadā tas man personīgi traucēja, jo pat transportā nevarēja braukt nešūpojoties no vienas kājas uz otru! 😃 Bet tas jau loti individuāli!

12. Apr 2011, 16:45

Par tām ķengursomām-tās labāk neizmantojiet- bērniņam tajā ir pilnīgi nepareiza pozīcija, kas vēlāk var novest pie dažādām problēmām..Slings tajā ziņā ir ļoti laba lieta- ja to sien pareizi-jo bērns tajā nevis sēž, bet tup , un šī poza ne tikai nenodara ļaunumu muguriņai un gūžām, bet arī palīdz labāk mazuļa ķermenim un muskulīšiem attīstīties. viņš ne tikai atpūšās, bet arī jūt visas mātes kustības, dzīvo tām līdzi un tādā veidā pats ātrāk un pareizāk attīstās.. Ja bērniņš slingā jūtās labi un ir pareizi iesiets, tad tajā var nēsāt arī ilgāk..protams, drīz vien jau bērniņš tāpat prasīs ēst😀
Mēs bijām izsaukuši slingu speciālisti...viņa to visu paskaidroja un arī parādīja kā to siet- īstenībā nav tik sarežģīti.😀Un par bērnu fizioloģiju arī ar Klaudiju Hēlu sanācis parunāt un citiem fizioterapeitiem...

12. Apr 2011, 16:41

Mēs sākām lietot slingu, kad mazajai bija 3 ned., lietojam vēl joprojām. Mums ir tā - tiklīdz ieliek slingā - uzreiz čuč. Izmantoju tikai ārā iešanai, ja kaut kur jāaizskrien - pie daktera, peldēt, uz tuvējo veicīti, kad ārā plosās vēji vai lietus līst - ārā nelielām pastaigām. Skatoties no malas parasti liekas, ka ir šausmīgi sarežģīti uzsiet, bet pāris reizes pamēģinot tā lieta aiziet!
šis laikam ir bijis noderīgākais pirkums mūsu bebim līdz šim.
Pirmajos mēnešos, kad mazajai bija kolikas, izmantoju arī mājās, noteiktās stundās, kad sāpēja punčuks, liku slingā. Mums ļoti palīdzēja. Karstajā vasarā pa dienu diez ko komfortabli nav, bet vakaros un rīta stundās - ok! Vasarai skatieties plānāku slingu.

12. Apr 2011, 16:13

tas bij domāts varbūt vel par mazu 😀

12. Apr 2011, 16:07

Nu slingam jau arī ir zināmi mīnusi (vai apstākļi, pie kuriem jāpierod), piemēram, kamār tā prakse vēl maza, var likties pagrūti pareizi uzsiet, it sevišķi, ja mazais jau sācis raudāt, kamēr tu tur ķimerējies, tas var padarīt nervozāku to pasākumu. Man pašai pagaidām nav skaidrs, vai karstā vasarā iespējams justies komfortabli gan mammai, gan bērnam.

12. Apr 2011, 15:56

Mums ir slings,bet meituks pagaidām viņā ilgāk pa 5-10 min neuzturās mums 1mēn un 2 ned 😀 vrbūt par mau vel!

12. Apr 2011, 15:54

Pastarite, ar pašdarbību gan labāk nenodarboties. Palasi manislingi.lv, tur par dažādiemveidiem un tā. Nav gan lēts prieks, bet var arī nopirkt lietotu. Ja tiešām ir doma par sling, iesaku lietot to kopš pašas bērna dzimšanas - tad mazajam tas būs tāda pašsaprotama lieta, man liekas, ka es drusku nokavēju. ķengursomas, savukārt, drīkst lietot, kad bērns pats sēž, ne ātrāk.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 12. Apr 2011, 15:46

Jā,Maija, tieši tā... vai arī gar jūru pastaigāt skaistā laikā... Tak daudz vieglāk... Kā domā, pats arī var tādu lakatu uztaisīt, vai jāpērk tieši tas, kas skaitās slings...

12. Apr 2011, 15:28

Nu man ļoti gribas iet ar meitu pa meža takām, arī tur, kur ar ratiem grūti, ceru, ka izdosies ar slinga palīdzību.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 12. Apr 2011, 14:10

Vot, vot, es tieši par to mājas apkopšanu iedomājos... Esmu dzirdējusi, ka jaunajām māmiņām neesot laiks pat istabu uzkopt, bet slings varētu būt kā palīgs 😀 Un mums, Lo - maija māmiņām, tieši vasariņa priekšā, kad gribas izbraukt kaut kur...kaut ko redzēt... mazais slingā radītu mazāk klapatu kā ratiņi... Nu, īslaicīgi, protams, ne jau caurām dienām... Ne? 😀 Tāpēc arī esmu sākusi interesēties 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 12. Apr 2011, 14:03

Jā,protams, raksturam pašam ir nozīme. Vienkārši, ja mazais ir nemierīgs, tad mammas siltums varētu līdzēt 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 12. Apr 2011, 13:48

😀 Mhm, es tā arī lasīju, ka slingu bērniņi esot mierīgāki, labāk guļot utt.. Paldies par viedokli, maija 😀

12. Apr 2011, 13:44

Sāku izmantot 2.mēnesī (nu, varēju jau ātrāk, bet nebiju pati saorganizējusies un nopirkusi), nēsāju pa māju, ārā ejot vienmēr liku ratos, labi gulēja. Pa māju tāpēc, ka meita visus 3 mēnešus nomocījās ar gāzītēm, daudz pa rokām nodzīvoja, bet, kad bija slingā, ātrāk aizmiga, man ar' bija atelpa, brīvas rokas un tā. Pēc kāda laika (ap 4.mēnesi) sāka protestēt pret slingu, likās, ka viņa par aktīvu pret tādu savā ziņā kustību ierobežošanu. Bet tagad, kad viņai 7 mēneši, esmu atsākusi slingot brīžos, kad nepieciešams viņu drusku nomierināt - un tas strādā.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 12. Apr 2011, 13:34

Klau, meitenes, es te pēdējās dienās domāju par tādu lietu kā slingi. Jo vairāk par to interesējos, jo vairāk sliecos uz to, ka noteikti tādu izmantošu! Vēl nekur neesmu atradusi neko tādu rakstītu,ka tas nav labi bērniņam Visur tieši otrādi...Varbūt kādai ir ir bijusi zināma saskare ar slingiem? Draudzenēm, radiem, pašām ...