Sliktā pieredze - dalamies, lai citi var izvairīties

Manuprāt, ļoti svarīgi par savu negatīvo pieredzi ar dažādiem nelaimes gadījumiem vai "gandrīz" gadījumiem ir dalīties, jo citiem tas ļauj izvairīties no līdzīgām kļūdām. Piemēram, bērns izkrīt no ratiem , jo nav līdz galam piesprādzēta kulbiņa. Tas bija ārprāts, kā mēs pārbijāmies, kad 2 mēn vecs bērns izgāzās ar visu lielo ratu kulbu. Izrādās, tas var atgadīties tieši ar lielajām smagajām kulbām, ja kāds no stiprinājumiem izlecis ārā. Drošība ratos vispār ir svarīgs temats, vēl tagad vienmēr bērnu rūpīgi piesprādzējam arī sēžam ratos

22. Nov 2009, 15:33

😀😀😀😀

rita123 rita123 17. Nov 2009, 17:14

Sveicieni un bučas😀😘

17. Nov 2009, 16:40

Sveiciens māminjai un mazajam...!!!!!
😘)😘)😘)

15. Nov 2009, 16:01

mums Olainē arī deva sudraba karotīti un 100.ls,bet mums nebij 100 bērniņu,bet apmēram 15-20,jo gadā rīko 4x tādu bērniņu tusiņu,un kad mēs gajām mums jau bij 3.mēn😀😀😀
Apsveicu Jūs ar šo brinišķīgo iespēju saņemt karotīti,jo cik dzirdu tad drīz šādi pašakumi vairs nebūs...nav finases😀

rita123 rita123 12. Aug 2009, 15:17

Mes nesen ievācāmies jaunā dzīvoklī.Tētis pārnāca no darba,samīļoja meitiņu un pameta gaisā,Laurucis ar galvu sasita lampu,asinis tecēja ļooooti.Mēs ļoooti nobijāmies in aizsteidzāmies uz slimnīcu,domājām,ka būs jāšuj un vai nav kāds stikliņš palicis iekšā.Dakters apskatīja un teica:"Noskrambāta ādiņa".KĀDS atvieglojums. p.s.Neiepazītās vietās nemetiet bērnu gaisā;D

mamma27 mamma27 06. Aug 2009, 15:52

man laikam trakākais bija , ka ēdot vakariņās vistiņu, mazajam kaklā-mandelē iedūrās vistas kauliņš. JOcīgākais tas, ka tās bija mazās vistu kājiņas un devām pa gabaliņam , kur vispār maziņu kaulu nav. Bet nu fakts tāds ka iedūrās. Tad nu es šokā un saucu ātros ,jo pati nekā ārā dabūt nevarēju. Aizveda mūs uz vienības gatvi, izvilka mūsu kauliņu, kurš izskatījās pēc asakas,smalks un ass.

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 01. Aug 2009, 16:44

Salīdzināšanai man bija šoks Ēģiptes lidostā (Šarmalšeihā). Mēs ar vīru un diviem bērniem, no kuriem vienam bija 4 mēneši un līdzi rati , kāpām lidmašīnā. Un tur lidmašīnas apsardzes vīri paši piedāvājās paturēt bērnu, paši palīdzēja iecelt ratus, vispār servisa ziņā un attieksmes pret bērniem ziņā Latvija šķiet barbaru zeme salīdzinot ar to pašu Ēģipti, kur pret bērniem laipni izturējās pilnīgi visi!

Tas man bija kultūršoks

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 01. Aug 2009, 13:42

Manuprāt, ļoti svarīgi par savu negatīvo pieredzi ar dažādiem nelaimes gadījumiem vai "gandrīz" gadījumiem ir dalīties, jo citiem tas ļauj izvairīties no līdzīgām kļūdām.

Piemēram, bērns izkrīt no ratiem , jo nav līdz galam piesprādzēta kulbiņa. Tas bija ārprāts, kā mēs pārbijāmies, kad 2 mēn vecs bērns izgāzās ar visu lielo ratu kulbu. Izrādās, tas var atgadīties tieši ar lielajām smagajām kulbām, ja kāds no stiprinājumiem izlecis ārā.

Drošība ratos vispār ir svarīgs temats, vēl tagad vienmēr bērnu rūpīgi piesprādzējam arī sēžam ratos

26. May 2005, 14:55

Es ari gaju uz uudens aerobiku pie Marikas, biju ljoti apmierinata, visu cienju vinjai pati labaaka😀 ar nakosho bebuci arii ieshu vingrot uz veselibas centru 5😀visam iesaku