Slēptās asinis

14. Feb, 12:37

Vai kadam jūsu bērniem ir fēcēs parādijušās slēptās asinis? Kāds ir bija cēlonis? Manam 14 dienas vecajam mazulim ir caureja. Viena no versijām bija, ka bērnam vēl nav attīstijies ferments , kas šķeļ mātes pienā cukuru. Nodevām fēču analīzes un tur parādās slēptās asinis. Man tā dakterīte tāda, ka īpaši ar varbūtībām nemētājas un kāmēr neesam uztaisijuši atkārtotas analīzes (pāris dienas jāizvairas man no pienu produktiem, jo iespējams tas tāpēc...)ar hipotēžu apspriešanu neaizraujas. Bet man jau protams nav miera...

14. Feb 2010, 00:37

Vai kadam jūsu bērniem ir fēcēs parādijušās slēptās asinis? Kāds ir bija cēlonis?
Manam 14 dienas vecajam mazulim ir caureja. Viena no versijām bija, ka bērnam vēl nav attīstijies ferments , kas šķeļ mātes pienā cukuru. Nodevām fēču analīzes un tur parādās slēptās asinis. Man tā dakterīte tāda, ka īpaši ar varbūtībām nemētājas un kāmēr neesam uztaisijuši atkārtotas analīzes (pāris dienas jāizvairas man no pienu produktiem, jo iespējams tas tāpēc...)ar hipotēžu apspriešanu neaizraujas. Bet man jau protams nav miera...