sastrēgums ;(

06. Apr, 05:15 Muuna Muuna

Sveikas māmiņas! Paliek arvien trakāk un sāpīgāk.. Atgriezāmies no bēbīšu skoliņas un sāp ļoti labā krūts.. baroju tur viņu ļoti neērtā un saspringtā pozā un laikam tāpēc.. Ļoti sāp un atslaukt neizdodas - knapi, knapi.. Mēģināju mājās barot no tās pašas krūts, bet mazais bija uz gulēšanu un neko prātīgi neēda. tagad celsies un tad sanāks jau 3 reizi no tās pašas krūts, jo saprotu, laikam jāliek biežāk... Līdz šim nekad nekas tāds nebija bijis un nezinu, ko iesākt, jo sāp ļoti ;( Lasu netā, bet tur vairāk jautājumu nekā atbilžu. Kāda ir jūsu pieredze?

Muuna Muuna 08. Apr 2010, 10:13

paldies, meitenes! Viss laimīga beidzās tā īsti nesākoties. Palīdzēja ieiešana dušā, kamēr vēl nebija kļuvis ļaunāk un pēc tam bēbis paveica pārējo 😀 Aleluja 😀

08. Apr 2010, 10:08

arī es ar sāpošam krūtīm nocīnījos kādu nedēļu, sastrēgumi bija izveidojušies abās krūtīs, pēc kārtas. To atceros kā murgu, man bija pat paaugstināta temperatūra 38,3. Kad vakarā to konstatēju, nepārtraukti pienu atslaucu, gāju siltā vannā, liku aukstu biezpienu, un kādu nedēļu nepārtraukti mainīju kāpostu lapas. Tās patiešām ir brīnums!!! Kkur lasīju, ka pirms, vajag tās ar gaļas āmurīti saklapēt, tā ir vēl efektīgāk. Un temperatūra arī pa stundai manaāmi normalizējās. Nakts, protams, bez miega 😀 ...un tad, kad sastrēgums pāriet, ilgi ir sajūta, ka krūts sāp kā pec sasituma. Turies!

06. Apr 2010, 18:28

oi es varu iedomaties ka Tu jūties☹
man arī bij piemklējusi šī problēma..es arī gāju karstā dušāun masēju un protams mēģināju atslaugt,cik nu man tas izdevās,bet es mocījos pāris dienas kamēr pargaja!Turies😀

Muuna Muuna 06. Apr 2010, 17:15

Sveikas māmiņas!

Paliek arvien trakāk un sāpīgāk.. Atgriezāmies no bēbīšu skoliņas un sāp ļoti labā krūts.. baroju tur viņu ļoti neērtā un saspringtā pozā un laikam tāpēc.. Ļoti sāp un atslaukt neizdodas - knapi, knapi.. Mēģināju mājās barot no tās pašas krūts, bet mazais bija uz gulēšanu un neko prātīgi neēda. tagad celsies un tad sanāks jau 3 reizi no tās pašas krūts, jo saprotu, laikam jāliek biežāk... Līdz šim nekad nekas tāds nebija bijis un nezinu, ko iesākt, jo sāp ļoti 😥 Lasu netā, bet tur vairāk jautājumu nekā atbilžu. Kāda ir jūsu pieredze?

09. Sep 2009, 09:28

Super jauks konkursiņš.. 😀

rita123 rita123 09. Sep 2009, 08:55

Super!Gaiddīšu padomiņus!"😀

08. Sep 2009, 22:47

viesi - te jau nav sacensības, kursh pirmais!!!

08. Sep 2009, 15:50

nu var jau būt,ka krāsotiem mtiem nepalīdz jo tie ir sadedzināti😀😀

08. Sep 2009, 15:43

es atkal,mēnesi atpakaļ no blondim,tiku pie brūniem matiem,arī krāsoju mājas apstakļos,un esmu apmierinata ar gala rezultātu😀)
nav taisnība ka citrons notur gaišumu😃es arī mēgināju,kad biju blonda😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 08. Sep 2009, 15:37

Ilzīt, noteikti atsūti ieteikumu un smukās bildes arī 😀

08. Sep 2009, 15:33

paldies Kristīn par atbildi😉
nu būs jaraksta,gan jau kādam noderēs😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 08. Sep 2009, 15:17

Anuwka, es minēju, ka būtu interesanti, ja būtu kāda bildes PIRMS un PĒC. Vairāk tas varētu būt redzams matu krāsošanā mājas apstākļos 😀 Kā jau minēju, ja nav bilžu no procedūrām, sūtiet savas smaidošās sejas 😉

08. Sep 2009, 15:13

superīgs konkursiņš😀bet īsti,nesaprot bildes pirms un pēc...??ok sejas maskai,bet piemer ja vannai ir kāds padomiņš?😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 08. Sep 2009, 15:01

Šoreiz gan vairāk uzsvars uz pašu gatavotām maskām, sejas skrubjiem utt. Bet dažādiem kosmētikas produktiem var būt papildinošs raksturs 😀 Ja nav bildes no izmantotajiem produktiem, gaidīsim JŪSU, māmiņas, smaidošās sejas pēc procedūrām 😀 Interesanti būtu paskatīties arī bildes PIRMS un PĒC.

08. Sep 2009, 14:56

biju domajusi, firmas produktus...

08. Sep 2009, 14:55

oo, labais...vai bildītem obligati jābūt???
vai var visu sīki un detalizēti iztastīt???
vai padominjos drīkst izmantot tikai no dabas veltem gatavotas maskas, skrubjus u.t.t vai arii nosaukt konkretas firams produktus, piemēram Avon u.t..t??????