Rūkšana, stenēšana un citas dīvainas skaņas nakts laikā

05. Jul, 10:29 zandish zandish

Zinu, ka daudzas māmiņas saka, ka tas ir normāli un ka viņu mazulīši arī tā dara, bet tomēr esmu nobažījusies. Lieta tāda ka mans 1,5 mēnesi vecais mīlulītis pa naktīm izdod visādas dīvainas un galvenais skaļas skaņas. Te maija māmiņu diskusijās meitenes saka, ka viņu mazuļi arī pa naktīm knosās, bet tomēr es šito padarīšanu par knosīšanos nevaru nosaukt. Aizmieg viņš normāli, tad ap kādiem trijiem, četriem, kad ceļas uz kārtējo barošanu arī viss teātris sākas. Pēc tam visas tās stundas līdz rītam, vai kamēr paņemu viņu rokās, viņš urkšķ, rūc, sten. Tas notiek ar tādiem intervāliem - kādas 2 minūtes ņemās, tad uz minūti klusums, tad atkal 2 minūtes ņemas, uz 1 min klusums. Viņš pats pa to laiku ir aizmidzis. Daktere man saka, ka tas tāpēc, ka viņš pārstrādā ēdienu, bet kāpēc tieši tajās nakts stundās? Kāpēc viņš pa dienu neko nepārstrādā?? It kā jau viņa paša veselībai nekas nekaiš - daktere teica, ka ja būtu kāda cita saslimšana, to uzreiz redzētu tajā, kā viņš ņemas vai neņemas svarā, bet ar to mums viss ir kārtībā. Ai, vienkārši ir rīti (naktis) kad es tiešām nevaru izturēt. Jo tās stundas jau pagulēt es nevaru. nav tā, ka viņš tur klusi savā nodabā ņemās - es to rūkšanu pat no otras istabas dzirdu. Tikai gribēju zināt vai vēl kādai māmiņai ir tāda pieredze, un ja jā, tad ko darīt???? Jo bez šitām skaņām mūsu naktis būtu perfektas - viņš smuki pieceļas, paēd un guļ tālāk... bet dēļ šitās ņemšanās, goda vārds, ir bijuši rīti, kad man gribas kliegt un galva plīst pušu.

Alenchiks Alenchiks 11. Jul 2023, 00:04

Jau kādu nedēļu mums ir tieši tas pats , mazulītim 6 nedēļas
Pa nakti rūc un sten, bet čuč
Iespējams Infant dyschezia