Rota vīruss.

13. Oct, 04:43 Dace Dace

Lūdzu padalīties pieredzē māmiņas kuras potējušas mazuļus pret rota vīrusu.Kur to var izdarīt un cik tas maksā.Meitu nepotēju un viņa izslimoja diezgan vieglā formā.Tagad dēliņu vēlos potēt,zinu,ka tas jāizdara līdz sestajai nedēļai,bet nevaru izlemt.Palīdziet ar padomiem!

14. Oct 2011, 17:40

Paldies meitenes,man ir ļoti svarīgi uzzināt dažādus viedokļus.

14. Oct 2011, 10:22

Tad man vēl jautājums-pote darbojas kā aizsargs pret visiem vēdera vīrusiem vai tikai pret rota?

13. Oct 2011, 20:48

laikam jau viss atkariigs no imunitaates, un pareizi saki pret visu jau nesapoteesi...

13. Oct 2011, 20:46

nu kaa kuram....mans puika nav poteets un domaaju ka nepoteeshu, draugu un radu lokaa siici kuri ir poteeeti slimoja ar rotu smagaakaa formaa nekaa mees....

13. Oct 2011, 18:59

Paldies!😀

13. Oct 2011, 18:11

karinag-saki lūdzu vai iepriekš ir jāpierakstās vai var tāpat braukt?

13. Oct 2011, 17:08

Pirmo potīti taisot līdz sešām nedēļām nākamo līdz sešiem mēnešiem,tā man šodien teica mūsu bērnu daktere.Zinu arī to,ka tā nav špricējama pote,bet gan pilienu veidā mutītē.Mani interesē kā ir pēc tam,vai ir tā vērts,jo kā saka pret visu jau nesapotēsi!

13. Oct 2011, 16:43

Lūdzu padalīties pieredzē māmiņas kuras potējušas mazuļus pret rota vīrusu.Kur to var izdarīt un cik tas maksā.Meitu nepotēju un viņa izslimoja diezgan vieglā formā.Tagad dēliņu vēlos potēt,zinu,ka tas jāizdara līdz sestajai nedēļai,bet nevaru izlemt.Palīdziet ar padomiem!