Roan Kotina ratiņi

18. Mar, 01:16 smukinja86 smukinja86

Gribās dzirdēt māmiņu pieredzi par Roan Kotina ratiem:), jo doma tādus iegādāties:)

princesemince princesemince 27. Mar 2011, 13:54

ingia, ar šiem normāli manevrējas 😀

26. Mar 2011, 15:07

manai mazajai ar tādi bija man viņi patika bet smagi gan diezgan bija.tape tgt otram mazajam gādāsim citus ērtākus.

princesemince princesemince 18. Mar 2011, 21:36

talysia, draudzenei 3.golfs - normāli iet bagāžniekā, pat nesadalot atsevišķi kulbu un rāmi. ja ir pacietība katru reizi sadalīt, tad, manuprāt, ietu daudzās.
mums pašiem ir 4.golfs (ar garo aizmuguri) - tajā, protams, iet bez problēmām, nerunājot, ka vēl vesela tonna bagāžas ceļojumiem 😀

princesemince princesemince 18. Mar 2011, 19:10

vismaz par Marita man pārdevēja teica, ka poļi pakaļdarinājuši Emmaljunga ratiem.
ne tikai par Vecrīgas bruģi - es pa koka saknēm pret kalnu mierīgi stūmu tos Marita. arī sākumā gribēju ABC Design Tec4, jo savdabīgs dizains, pārdevēja atrunāja. un, ja ir mazā lodžija, mierīgi var likt uz tās, uz vietas stāvot rati labi šūpinās, nav jāstumda turpu-šurpu, lai bērns iemigtu.

18. Mar 2011, 17:54

Man galvenais, lai ir liela kulbiņa😀

princesemince princesemince 18. Mar 2011, 14:07

mums bērnam bija Roan Marita - neviena slikta vārda, izņemot, ka smagi. pēc dzemdībām pirmajā mēnesī pašai bija grūti stiept trepēm. pēc tam organisms pierada 😀
paskatījos bildes, tie Kortina pēc gabarītiem un vizuāli stipri līdzīgi Marita.

18. Mar 2011, 13:16

Gribās dzirdēt māmiņu pieredzi par Roan Kotina ratiem😀, jo doma tādus iegādāties😀