resperatoriski afektivas lekmes

29. Jan, 10:29

tas ir tadas lekme-kad berns raud vins nevar dabut atpakalelpu un paliek zils.tas ir parejosas.vai kadam vel tadas ir. padalieteies piredze ka jus cinaties un cik stipras tas ir bijusas.?.

15. Feb 2010, 15:23

bern pats ka berns nemaz neko nevar pateikt.sakas ka nu kuro reizi nu piemeram nokrita vai vai kaut ko neatlauj sak raudat ievelk elpu un vis.pirmo reizi paradijas 4 menesos,tagad ir biezak.

14. Feb 2010, 19:09

Bet tas tā pēkšņi parādijās? Kā bija kad bērniņš bija bēbītis? Un pats bērns, kāds viņš ir- aktīvs, emocionāls, jūtīgs?

14. Feb 2010, 19:00

mums ir gads un4 menesi,mums jau nau tada raudasana ilga vienkrsi raudot ievelk elpu un paliek zils un neelpo kad atgus elpu no auksta udeni mutes mazgasanu tad ir mierigs un leni sak elpot

14. Feb 2010, 16:56

Cik vecs ir bērniņš?

14. Feb 2010, 16:29

esmu dienu un nakti kopa ar bernu ka var trukt uzmaniba?manuprat tur ir kada cita vaina

13. Feb 2010, 23:22

tik skumīgi ka ar mazu bērnu kaut kas tāds notiek 😥

13. Feb 2010, 21:59

sherija- mums pateica ka tas ir uz nervu pamata nevis tapec lai pieverstu uzmanibu bet par cik tas mams tagad ir biezakas tad iesim vel parbaudities

29. Jan 2010, 23:11

mes jau esam izgajusi visas parbaudes un pat slimnica parbaudijamies

29. Jan 2010, 23:09

es kaut ko tādu dzirde pirmo reizi-man jau izkalusās kas tas tiešām ir traki..es uzreiz vestu pie ārsta pārbaudīties!

29. Jan 2010, 23:00

mums bija ta kad atsajam mazo abam vecmammam aizbraucam uz stundu prom un kaut kas nepatik un uznaca tada lekme kad saka jau taisit sirds masazu kad atbraucu majas biju soka nedomaju ka tik traki,jo mums jau bija sakuma bet mazas.pec ta atgadijuma gajam pie dakteriem parbaudijam vai nav epilepsija-nav, tas esot berniem ar parak lielu uzbudinatibu,tas pariet,mums jadzer nomierinosisirupi

29. Jan 2010, 22:29

tas ir tadas lekme-kad berns raud vins nevar dabut atpakalelpu un paliek zils.tas ir parejosas.vai kadam vel tadas ir. padalieteies piredze ka jus cinaties un cik stipras tas ir bijusas.?.