Potes. Vai tas var būt.

05. Nov, 04:44 DaceT DaceT

Jau otro reizi pēc potēm esmu ievērojusi ka pēc pāris stundām mazajam parādās nelielas iesnas, pēc vairāk kā 24 stundām ir klāt pamatīgs klepus un arī puņķi šķīst uz visām pusēm. Tā bija uz 4 mēn poti un tagad uz 6 mēn poti tas pats variants. Pie dakteres tiekam tikai pirmdien un bdienās nav sazvanāma. Nezinu ko darīt, bērns klepo un mokās ar tām iesnām. Aptiekā ar neko jēdzīgu nepasaka, visas zāles uz receptēm.

DaceT DaceT 07. Nov 2011, 11:28

aistija tas nekas, kurš gan var zināt kā būs😀

Click paldies,zālītes mēs dabūjām un mazajam jau daudz labāk.

Bet fakts kā tāds ka šī jau nu nav slimnīca, bet parodija par to.

DaceT DaceT 07. Nov 2011, 11:03

Vakar no uzņemšanas mūs patrieca, teica ka nav te bērnu ārsts, pat nepaklausījās bērniņu. Labi ka farmaceiti mums saprotoši un izpalīdzīgi, zāles dabūjām un mazajam jau ir labāk. Tie ir "lopu" dakteri nevis normāli ārsti.

DaceT DaceT 06. Nov 2011, 11:11

paldies talysia

princesemince princesemince 06. Nov 2011, 10:49

man kaut kā šķiet, ja viņiem maksātu pēc kaut kāda cenrāža, tad atbrauc.

DaceT DaceT 06. Nov 2011, 10:17

nē krūti neēd vairs.

Princesemince saucu viņi teica ka ja nav temperatūra tad bērnam viss kārtībā, lai gaidot pirmdienu un vedot pie ģimenesārsta. Tā lūk.

princesemince princesemince 06. Nov 2011, 10:14

dadaa, vienmēr var izsaukt "ātros".

DaceT DaceT 06. Nov 2011, 10:07

Vakar zvanīju uz Saldus slimnīcu un wnk riktīgi uzcepos. Prasu vai var aizvest bērniņu paklausīt, jo dakteri sazvanīt nevar, mazais klepo un ir nepieciešams lai paraksta zāles. Man atbild ka paklausīt jau varot bet nekā savādāk palīdzēt gan nevarēs jo viņiem esot tikai traumatologs, bērnu ārsts nav. Nu mab tak tīri vienalga kas viņiem tur ir kaut vai ginekologs, man vajag zāles, ja nezin tad nosaukumus varu pateikt. Nu neko mēģināts nav zaudēts, mēģināsu vest tik un tā.

Sanāk ka man lai paklausīti bērniņam plaušiņas un dabūtu recepti ir jātriecas uz Kuldīgu. Nē nu tas ir k-kāds sviests.

DaceT DaceT 05. Nov 2011, 17:01

O tā arī var izdarīt, milzīgs paldies tā arī darīšu. Man jau likās ka jābrauc uz Kuldīgu būs.

DaceT DaceT 05. Nov 2011, 16:44

Jau otro reizi pēc potēm esmu ievērojusi ka pēc pāris stundām mazajam parādās nelielas iesnas, pēc vairāk kā 24 stundām ir klāt pamatīgs klepus un arī puņķi šķīst uz visām pusēm. Tā bija uz 4 mēn poti un tagad uz 6 mēn poti tas pats variants.

Pie dakteres tiekam tikai pirmdien un bdienās nav sazvanāma. Nezinu ko darīt, bērns klepo un mokās ar tām iesnām. Aptiekā ar neko jēdzīgu nepasaka, visas zāles uz receptēm.