Plikadīda

21. Nov, 12:47 budzis_2012 budzis_2012

Nesaprotu, tas kāds kārtējais vecuma posms? Mans čalis visu laiku vēlas atbrīvoties no drēbēm un kad to izdara var staigād gandrīz visu dienu.

21. Nov 2011, 15:05

tad jau laikam mes viegli cauri tiekam, man pretenzijas necel kad gerbju atpakal! ara iet mums ir problematiski tikai tapec, ka redz zabaki, cimdi un cepure ir jalauj vilkt vinai pasai! savadak nu nekadi!

21. Nov 2011, 14:45

Jā, un ar to ģērbšanos kad jāiet ārā, tādas asaras birst! Nu tad tik jāgaida kad šis periods beigsies un nāks kaut kad cits, jauns 😉

21. Nov 2011, 14:16

nu maejai izteiktak gribas tiesi plikku dibenu, jo bikses novilkt uz poda ejot mak, bet uzvilkt ne, lidz dibemnam uzvelk, bet pari, ne un psihodama velk atkal nost un vairs apvilkt nelauj!

21. Nov 2011, 13:51

Manam čalim šo sestdien paliek divi gadi, tā izģērbšanās mānija ir partādījusies tikai tagad. Visu laiku domāju par to kādēļ viņš nesāka to darīt vasarā? 😀 Galvenais, kad arī gulēj viņam jāiet plikam! 😃 un ja gadās tā ka nevar noģērbt kādu apģērba gabalu, tad ir brēciens pa visu māju! 😀

21. Nov 2011, 12:59

man meita ari grib staigat plikina, vinai 1g un 8 men! plika censas staigat jau kadus menesus 4! vasara lavu, bet laikam nevajadzeja! tagad velku bikses ar lencem, tas nemak novilkt pati! 😀
vismaz labi, ka darzina neizgerbjas! 😉

21. Nov 2011, 12:47

Nesaprotu, tas kāds kārtējais vecuma posms? Mans čalis visu laiku vēlas atbrīvoties no drēbēm un kad to izdara var staigād gandrīz visu dienu.