Pilnigs kauns

15. Sep, 08:31

Eh.vakar parnakot no bernudarza piedzivoju kaunu,mana meitina bija sakosta.blusu kodumi...trakums,un kurs tices ka vinja tas dabujusi darzinaa.? domas ka mums majas tas ir... Ka tikt vala no pumpam,kas butu efektivakais pretniezes lidzeklis.?gruti noskatities ka maza kasaas.:(

17. Sep 2011, 11:02

Vakar vakarā ieraudzīju mazākajai pelei uz kājiņas pumpu ''krellīti'', kā es saucu blusu pumpas!!! Tad nu atcerējos vēl vienu drošības pasākumu, lai viņas nelien pie bērna klāt. To pati izdomāju, bet darbojas! 😀 Katru rītu ar terpentīna ziedi (to pašu ko smērē uz krūtiņām un pēdiņām, kad slimo) pa visu ķermeni ar pirkstu uzsmērēju pa mazam punktiņam. Uz kājiņām, rociņām, vēderiņa, utt. Tā kā blusām nepatīk šī smarža, tad labs nodrošinājums pret kodieniem, kamēr no mājas aizdzītas prom, vai arī ejot uz dārziņu, kur nezini, vai arī kāda neieleks! 😉

16. Sep 2011, 08:25

Mana lielā meita pilnīgs blusu magnēts! Nevienam nekā, viņa rudenī staigā sakosta.. Laikam garšīga! 😃 Un ļoti reti izdodas to mazo riebīgo radījumu noķert.. Tad arī mazgāju māju ar jau pieminētiem līdzekļiem, kkā jācīnās! Tās tiešām ir visur.
Pati esmu strādājusi bērnudārzā, rudenī viņas rodās no visurienes, īpaši smilšu kastes un tas bērnu bariņš viņām kā svētki. Vajag ieteikt auklītei ar kādu blusu iznīcināšanas līdzekli izmazgāt grīdas. Mums labie vecāki nesa tās neostomazana ampulas, atlika tik piešaut pie grīdas ūdens! 😀

15. Sep 2011, 09:59

augusts,septembris blusu mēnesis!

15. Sep 2011, 08:58

Njaa trakums ar vinjam.pameginasu brivdienas izmazgat,tad neviena nebus majas lai pastav un izvedinas pec tam istabas.

princesemince princesemince 15. Sep 2011, 08:55

sākumā smaka ir tāda dīvaina, bet ātri pazūd.
mums arī kaut kā bija sagadījusies un dzīvoja tieši bērna gultā - pašu neredzēju, bet pēc gultas un istabas izsmidzināšanas, jaunas pumpas vairs neparādījās. es pieļauju, ka kāpņu telpā bija ielekusi, jo dzīvnieki tomēr kādi pastaigājas.

15. Sep 2011, 08:48

taschinka-tad ari tev japarbauda,varbut mazais nokeris kadu kukaini. izskatas ka ari vinai ir aleregija no tiem kodumiem,jo pec tam pumpas vnk metas vairakuma..eh,zel man vinjas.
pagaidam aptieka man iedeva psilo-balsamu,bet tas lidz uz kadam paris min,tad nekasas.
pameginasu tad to antiukus.

ulula-Jaa esmu dzirdejusi ka tas ir visur,bet man kka tas asociejas ar netiribu,bet drosi vien ka kludos...

tas lidzeklis tiesam ir nekaitigs berniem,? negribas aizrauties ar lielam kimijam... bet tikt vala no vinjam ja kada majas ir atneta gribas gan..

Paldies Jums..😀

princesemince princesemince 15. Sep 2011, 08:48

Neo-stomazāns pēc lietošanas atkārtoti būtu jālieto arī pēc nedēļas 😀
var uz pumpām smērēt to pašu Fenistil gel, vai arī jebkuru smērējamu līdzekli, kas paredzēts kukaiņu kodumu niezes noņemšanai.

taschinka taschinka 15. Sep 2011, 08:34

Aptiekā jāprasa kāds līdzeklis,mums pret odu un cotu kukainu kodumiem bija "Antiukus" smēre,lai neniez.
Starp citu vakar mans dēls arī atnāca no bērnu dārza ar kaut kādām pumpiņām,kas tās tādas nezinu.

15. Sep 2011, 08:31

Eh.vakar parnakot no bernudarza piedzivoju kaunu,mana meitina bija sakosta.blusu kodumi...trakums,un kurs tices ka vinja tas dabujusi darzinaa.? domas ka mums majas tas ir...
Ka tikt vala no pumpam,kas butu efektivakais pretniezes lidzeklis.?gruti noskatities ka maza kasaas.☹